Profil LED P17-4 srebrny anodowany
Profil LED P17-4 biały lakierowany

91,70 183,40 

91,70 183,40 

Wybierz opcje

Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Profil LED P17-4 biały lakierowany

91,70 183,40 

Profil LED P17-4 biały z narożnymi, perforowanymi skrzydełkami, przeznaczony do montażu w narożnikach wewnętrznych pod płytkami. W profilu P17-4 z powodzeniem zainstalujesz taśmy LED o szerokości do 13 mm. Wykonany z aluminium, dostępny o długości 1 i 2 metrów.

Zapytaj o produkt
Kontakt hurtowy
SKU: P17-4-B Kategorie: ,

Profil LED wpuszczany w narożnik wewnętrzny P17-4 biały lakierowany

Profil LED P17-4 biały to profil z perforowanymi skrzydełkami przeznaczony do montażu w narożnikach wewnętrznych, na których będą kładzione kafle. P17-4 możemy stosować w celu zamaskowania krawędzi płytek lub płyt GK i z powodzeniem zainstalujemy w nim taśmy LED o szerokości do 13 mm. Jego odpowiednio wyprofilowane skrzydełka pozwalają, na odcięcie linią światła płytek lub powierzchni zbudowanych z płyt GK.

Biały profil LED P17-4 specjalistyczna listwa przeznaczona do montażu w narożnikach wewnętrznych. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, jest nie tylko trwały, ale także wyjątkowo lekki, co ułatwia proces montażu. Stosowany jest do budowy systemów oświetlenia w narożnikach. Montując taśmy LED w profilu aluminiowym, znacznie wydłużysz ich żywotność, ale także ochronisz przed przypadkowym uszkodzeniem. Profil LED P17-4 biały został zaprojektowany z myślą o budowie oświetlenia z wykorzystaniem taśm LED o szerokości do 13 mm.

Profil LED wpuszczany w narożnik wewnętrzny P17-4 biały lakierowany

Profil LED P17-4 – dostępne kolory i długości

Profil LED wpuszczany P17-4 dostępny jest w dwóch różnych długościach: 1 metra lub 2 metrów. Oczywiście każdą z tych długości będziesz w stanie skrócić na odpowiedni wymiar danej instalacji. Aluminium to materiał niezwykle elastyczny w obróbce, co umożliwia łatwe dopasowanie długości profilu do wymiarów konkretnego pomieszczenia.

Profil LED P17-4 wymiary

Profil LED P17-4 oferowany jest w trzech różnych kolorach. Występuje w odcieniu srebrnym, białym i czarnym, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do dowolnej stylistyki wnętrza.

Profil LED P17-4 wpuszczany narożny – dodatkowe akcesoria

Biały profil LED P17-4 możesz wyposażyć w dodatkowe akcesoria, które pozwolą ci na stworzenie eleganckiego, funkcjonalnego i łatwego w montażu oświetlenia.

Do profilu P17-4 możesz wykorzystać osłonki C1, które delikatnie zaokrągla krawędzie profilu, dodając mu jeszcze bardziej wyrafinowanego wyglądu.

Możliwe jest także skorzystanie z osłonki C4, która równie doskonale współgra z profilem P17-4, dając możliwość wyboru odpowiedniego stylu oprawy oświetleniowej.

Do profilu P17-4 możesz wykorzystać także osłonki C13, które stanowią najbardziej płaskie rozwiązanie.

Biały profil LED P17-4 – sposób montażu

Montaż profilu P17-4 nie jest zbyt skomplikowany. Listwę z narożnymi rantami stosujemy do budowy oświetlenia w narożnikach wewnętrznych. Wpuszczamy go pod płytę, a następnie mocujemy przy pomocy wkrętów, kleju lub gipsu. Pamiętaj, aby do montażu profilu P17-4 wybierać jedynie akcesoria odporne na działanie wysokiej temperatury. Profil działa jak radiator, odprowadzając ciepło z taśm LED i diod – nagrzewa się do wyższych temperatur.

Materiał Aluminium
IP IP 20
Rodzaj Wpuszczany – narożnik wewnętrzny
Kolor biały lakierowany
Długość 1000mm, 2000mm
Szerokość LED 13mm
Ilość LED 1
Osłonki C1, C4, C13
Sposób montażu pod płytkami