Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 14,4W 24V TM1814 60 LED/m HIGHLIGHT
Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 14,4W 24V TM1814 60 LED/m HIGHLIGHT

64,90 

64,90 

Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 14,4W 24V TM1814 60 LED/m HIGHLIGHT

64,90 

Cyfrowa taśma LED RGB+NW o mocy 14,4W/m wyposażona w mikroprocesory sterujące TM1814. Taśma LED programowalna RGBW z możliwością tworzenia wyjątkowych efektów świetlnych i animacji.

 

Zapytaj o produkt
Kontakt hurtowy
EAN: 5905141721010 SKU: ML-1010 Kategoria:

Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 14,4W 24V TM1814 60 LED/m HIGHLIGHT

Taśma LED cyfrowa RGBW 24V wyposażona w nowoczesny chip LED SMD5050 4in1 łączący w sobie wszystkie kolory palety barw RGB i światło białe neutralne. Nasza cyfrowa taśma LED RGB+NW 24V to produkt z serii HIGHLIGHT wyróżniający się wysoką wydajnością świetlną oraz długą żywotnością, czego potwierdzeniem jest aż 3-letni okres gwarancyjny. Została wyposażona w 60 diod/m o łącznej mocy 14,4W oraz mikroprocesory sterujące TM1814, odpowiadające za indywidualne sterowanie każdą sekcją taśmy. Taka konstrukcja sprawia, że nasza taśma pozwala uzyskać praktycznie nieograniczoną liczbę efektów świetlnych, animacji czy przejść kolorów, mając kontrolę nad każdym z modułów w pełni indywidualnie (sekcja co 6 diod = 1 piksel).

Na taśmie LED zastosowano 60 diod SMD5050/m, a każdy jej piksel składa się z sześciu diod, które mogą emitować dowolny kolor z palety barw RGB lub światło białe neutralne. Metr bieżący naszej taśmy to 10 indywidualnie sterowanych pikseli. Taśma LED zasilana jest prądem o napięciu 24 V i pobiera ok. 14,4 W/m. Taśmę możemy dowolnie przycinać na wybraną długość, a jej sekcie cięcia występują co sześć diod.

Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 19,2W 24V TM1814 60 LED/m HIGHLIGHT

Cena dotyczy 1 metra taśmy LED. Przewody przyłączeniowe należy przylutować we własnym zakresie.

Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 24V 14,4W/m HIGHLIGHT

Taśma LED cyfrowa RGB+NW 24V 14,4W/m to produkt z serii HIGHLIGHT, czyli najlepsze rozwiązanie dla każdego wymagającego klienta. Jest to taśma LED, która została wyposażona w wyselekcjonowane diody EPISTAR oraz potrójne podłoże PCB. Charakteryzuje się zdecydowanie lepszą wydajnością świetlną, a przy tym przewyższa swoją żywotnością inne, standardowe paski LED. Taśmy LED z serii HIGHLIGHT to produkty sprawdzone i przetestowane pod kątem jakości i żywotności. To m.in. te cechy wyróżniają profesjonalne taśmy od ich najtańszych zamienników. Taśmy LED profesjonalne charakteryzują się ponad dwukrotnie dłuższą żywotnością od taśm ekonomicznych, czyli aż ok. 50 000 godzin pracy, oraz większym, nawet dwukrotnie strumieniem świetlnym przy zachowaniu tej samej mocy taśmy. Wyselekcjonowanie diod pozwala na uzyskanie jednolitej barwy na całej długości taśmy (+- 5 %). Taśma świetnie sprawdzi się w domach, miejscach komercyjnych i obiektach publicznych, oraz wszędzie tam, gdzie będzie musiała pracować przez całą dobę.

Dlaczego taśmy LED cyfrowe to szczyt możliwości branży oświetleniowej?

Indywidualnie adresowane diody LED RGBW umieszczone na pasku można dziś nazwać szczytem możliwości, jakie oferuje nam branża oświetleniowa. Taśmy LED cyfrowe to niezwykle uniwersalne paski LED, których zastosowanie jest całkowicie nieograniczone. Mogą stanowić dodatkowe źródło światła, a także być wykorzystywane to tworzenia wyjątkowych animacji świetlnych przy użyciu odpowiedniego sterownika. Wykorzystując cyfrowe taśmy LED, możemy efektownie oświetlić każde pomieszczenie naszego domu, schody, a nawet elewację zewnętrzną. Są one także bardzo chętnie wykorzystywane w restauracjach, pubach czy klubach, gdzie ich światło eksponuje wybrane elementy aranżacji, czy jest powiązane z rytmem grającej muzyki.

Taśma LED Cyfrowa RGB+NW 19,2W 24V TM1814 60 LED/m HIGHLIGHT

Podłączenie:
Taśma LED cyfrowa RGBW posiada 3-piny przyłączeniowe, które składają się na następujące wyprowadzenia:

  • GND (przewód biały lub czarny) – masa modułu
  • 24 V (przewód czerwony) – napięcie zasilania
  • DIN (przewód zielony) – sygnał sterujący

HIGHLIGHT

Taśma LED w wersji HIGHLIGHT to najwyższa jakość potwierdzona w warunkach laboratoryjnych. Taśma zbudowana jest z wyselekcjonowanych diod LED i wyposażona w potrójny podkład PCB, przez co jej żywotność sięga nawet 50000h.

Highlight

Mikroprocesory sterujące

Taśma LED cyfrowa na każdej ze swoich sekcji została wyposażona w mikroprocesory sterujące. Taka konstrukcja sprawia, że każdy moduł cyfrowej taśmy jest indywidualnie sterowanym pikselem.

TM1814

Zasilanie 24V

Taśma LED 24V to wyższe napięcie zasilające i niższe jego spadki w porównaniu z taśmą 12V. Taśmy 24V doskonale sprawdzą się w instalacjach szeregowych, pozwalając podłączenie długich odcinków LED.

Zasilanie 24V

Potrójny podkład PCB

Zastosowanie potrójnego podkładu PCB w połączeniu z grubymi miedzianymi ścieżkami sprawiło, że ciepło wytwarzane przez diody LED rozkłada się po całej powierzchni taśmy a im niższa temperatura jej pracy, tym dłuższa żywotność.

Podkład PCB

Taśma klejąca 3M

Wykorzystanie trwałej i mocno przylegającej do podłoża taśmy klejącej 3M, gwarantuje stabilność montażu do każdego rodzaju powierzchni. Zalecamy montaż pasków wyłącznie w dedykowanych do nich profilach do taśm LED.

Taśma klejąca 3M

Markowe diody LED

Wyselekcjonowane, markowe diody LED emitują znacznie więcej światła niż ich tańsze zamienniki. Diody montowane w naszych taśmach LED to gwarancja wysokiej wydajności świetlnej i trwałości marki EPISTAR.

Wyselekcjonowane diody LED

Gwarancja 3 lata

Będąc pewnym wysokiej jakości naszych produktów, udzielamy na nie aż 3-letniej gwarancji. Nasze taśmy LED zostały wykonane z najwyższą dbałością, a ich żywotność sięga nawet 50000 godzin.

3 lata gwarancji

Jak wybrać zasilacz do taśmy LED?

Podłączenie taśmy LED do źródła prądu wymaga zastosowania zasilacza o odpowiedniej mocy. Głównym zadaniem zasilacza jest dostosowanie napięcia do wymagań taśmy LED, którą będziemy chcieli podłączyć. Sam zasilacz powinien mieć zawsze takie samo napięcie jak taśma, a jego moc należy pomnożyć przez liczbę metrów paska, którą chcemy podłączyć i dodać około 10% zapasu mocy.

Sterowanie taśmą LED

Taśmy LED to uniwersalne produkty oświetleniowe, którymi będziemy mogli sterować przy użyciu pilota, sterownika naściennego czy aplikacji na smartfonie. Wybierając system sterowania do Twojej taśmy LED, będziesz potrzebował sterownika, który podłączysz między zasilaczem a samym paskiem, oraz odpowiedniego kontrolera. W asortymencie naszego sklepu skompletujesz cały zestaw do sterowania Twoim nowoczesnym oświetleniem.

Montaż w profilu aluminiowym

Decydując się na montaż taśmy LED w profilu aluminiowym, zapewniasz jej odpowiednie podłoże montażowe, które skutecznie odprowadza ciepło. Profile doskonale współpracują z taśmami LED, zapewniając im dłuższą żywotność, ale także zwiększając ich spektrum zastosowań.

NAPIĘCIE 24V/DC
MOC 19,2W/1MB
BARWA ŚWIATŁA R/G/B/NW
STOPIEŃ OCHRONY IP 20
ILOŚĆ DIOD 60 DIOD/1MB
TYP DIOD SMD5050 4-CHIP
SZEROKOŚĆ TAŚMY 10mm
KĄT ŚWIECENIA 120°
STRUMIEŃ ŚWIETLNY 960 lm
ŻYWOTNOŚĆ 50 000h
PODŁOŻE BIAŁE PCB, WARSTWA SAMOPRZYLEPNA 3M