Obecnie coraz więcej naszych klientów poszukuje inteligentnych rozwiązań, które ułatwią im codzienne korzystanie z oświetlenia. Jednym z bardzo popularnych i niezawodnych sposobów jest sterowanie LED ZigBee, czyli system umożliwiający zdalną kontrolę nad oświetleniem za pomocą urządzeń mobilnych. Wykorzystując sterownik LED ZigBee, możesz szybko i łatwo zmienić kolor lub natężenie światła w pomieszczeniu bez potrzeby fizycznego dotykania przełączników. W szerokim asortymencie sklepu Mario LED znajdziesz wiele modeli kontrolerów kompatybilnych z systemami Smart Home i pracujących w standardzie komunikacji ZigBee 3.0. Wybierz jeden z naszych sterowników, aby poznać korzyści, jakie przyniesie system ZigBee w Twoim domu lub firmie.

Filtruj

Sterowanie LED ZigBee

Sterownik LED ZigBee to urządzenie wykonane w najnowszej technologii, które umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem w domu. System ZigBee pozwala na szybkie i bezproblemowe zmiany ustawień oświetlenia w dowolnym pomieszczeniu za pomocą smartfona lub tabletu. Sterowniki Mi-Light z serii ZigBee będziesz mógł kontrolować również za pomocą standardowego pilota. Są one kompatybilne nie tylko z systemem Smart Home, ale także pilotem FUT089Z umożliwiającym podział oświetlenia na 7 indywidualne sterowanych sekcji. Największą zaletą systemu ZigBee jest jego stabilność oraz standard komunikacji oferujący zacięg aż do 100 metrów. Oznacza to, że wykorzystując sterownik LED ZigBee, będziesz mógł wygodnie zmienić ustawienia oświetlenia bez potrzeby wstawania z kanapy lub fotela. Korzystając z darmowej aplikacji Tuya SMART dostępnej na urządzenia z systemem Android i IOS będziesz w stanie całkowicie zautomatyzować oświetlenie w swoim każdym inteligentnym projekcie.

Kontroler LED ZigBee 3.0

ZigBee to nowoczesny system Smart Home, który umożliwia precyzyjne ustawienie natężenia światła według naszych preferencji i potrzeb. Pozwala również na tworzenie indywidualnych harmonogramów pracy, czy scenariuszy dopasowanych pod wymagania danego projektu. W naszym asortymencie znajdziesz sterowniki ZigBee firmy Mi-Light, które kompatybilne są z wieloma systemami oświetlenia. Będziesz mógł podłączyć do nich każdy model standardowej taśmy LED 12V lub 24V. Pamiętaj jednak, że każdy sterownik LED ZigBee wymaga zastosowania indywidualnej bramki. Pozwala ona na obsługę do 128 urządzeń, a także podział ich na indywidualnie sterowane strefy, kontrolowane głosowo za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Assistant. Zasięg komunikacji ZigBee, dzięki zastosowaniu najnowszego protokołu w wersji 3.0 0 sięga aż 100 metrów w otwartej przestrzeni. Sterowanie LED ZigBee kompatybilne jest z odbiornikami Mi-Light Mono, CCT, RGB, RGBW i RGB+CCT w wersji "Z".

Sterownik LED ZigBee Tuya

Inteligentny system sterowania oświetleniem cieszy się dziś coraz większą popularnością wśród wszystkich naszych klientów. Sterowniki ZigBee można kontrolować za pomocą aplikacji Tuya SMART lub MiBoxer i są one kompatybilny z wieloma źródłami światła oraz taśmami LED. Pozwalają one na tworzenie rozbudowanych systemów oświetlenia, a także ich precyzyjną konfigurację według naszych preferencji i potrzeb. Sterowania LED ZigBee to najlepszy sposób na wykorzystanie inteligentnych technologii do poprawy komfortu życia. Ponadto urządzenia ZigBee są bardzo łatwe w instalacji i konfiguracji. Wystarczy podłączyć je do domowej sieci WiFi, bezprzewodowo za pomocą mostka, a następnie sparować z nim wszystkie dostępne kontrolery i urządzenia Smart. Sterownik LED ZigBee Tuya zaoferuje Ci znacznie więcej możliwości od standardowego pilota czy włącznika ściennego. Umożliwi wybór różnych trybów pracy, a także ustawienie automatycznych harmonogramów włączania i wyłączania światła.

Ściemniacz LED ZigBee i sterowniki do LED CCT, RGB, RGBW

Sterowniki LED ZigBee występują w wielu wersjach, co pozwoli Ci podłączyć do nich zarówno jednokolorowe oświetlenie, jak i źródła światła z możliwością dowolnej zmiany barwy. Zmieniać kolor światła, jak i jego intensywność będziesz mógł za pomocą jednej z dedykowanych aplikacji SMART (Tuya lub MiBoxer). Jedną z największych systemu ZigBee jest możliwość integracji z innymi urządzeniami Smart Home działającymi na tej samej platformie. Oznacza to, że z poziomu jednej aplikacji będziesz mógł kontrolować wszystkie urządzenia Smart w Twoim domu. Pozwala to na stworzenie kompleksowych systemów sterowania domem - od oświetlenia po ogrzewanie czy monitoring. W przypadku awarii internetowej lub innych problemów z łącznością każdy sterownik LED ZigBee opiera się na lokalnej sieci, przez co zapewnia ciągłość komunikacji nawet przy braku internetu. Wszystkie te funkcjonalności sprawiają, że sterowniki ZigBee to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort oraz chcących mieć pełną kontrolę nad swoim inteligentnym domem.