Taśma LED COB RGBW Neutralna 24V 16W 896 LED/m HIGHLIGHT - 1 metr
Taśma LED COB RGBW Neutralna 24V 16W 896 LED/m HIGHLIGHT – 1 metr

59,00 62,00 

59,00 62,00 

Wybierz opcje

Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED COB RGBW Neutralna 24V 16W 896 LED/m HIGHLIGHT – 1 metr

59,00 62,00 

Taśma LED COB RGBW 24V w wersji HIGHLIGHT wyposażona w aż 896 LED/m. Taśma LED COB gwarantująca jednolitą linię światła i możliwość dowolnego wyboru barwy z palety RGB i światła neutralnego.

Zapytaj o produkt
Kontakt hurtowy
EAN: 5905141720006 SKU: ML-0006 Kategorie: , ,

Taśma LED COB RGBW Neutralna 24V 16W 896 LED/m HIGHLIGHT

Taśma LED COB RGBW to nowość na rynku oświetleniowym. Ten wyjątkowy pasek LED jest w stanie emitować w pełni jednolitą linię światła i został wyposażony w aż 896 LED/m. Taśma LED COB RGBW przeznaczona jest do zasilania prądem o bezpiecznym napięciu 24V, a jej maksymalna moc wynosi 16W. Taśma LED COB RGBW z barwą neutralną to doskonałe rozwiązanie, dla wszystkich klientów pragnących uniwersalnego oświetlenia. Podłączamy ją podobnie jak zwykłą taśmę RGBW do sterownika, ale dzięki zastosowaniu technologii COB, emituje ona w pełni jednolite światło przy wykorzystaniu nawet płytkiego profilu, w wybranym na pilocie kolorze. W tym modelu taśmy LED COB prócz palety barw RGB mamy również możliwość wyboru barwy neutralnej.

Taśma LED z CRI>80 Ra lub CRI>90Ra

Wybierając ten model taśmy LED, możesz zdecydować się na diody LED o współczynniku oddawania naturalnych barw CRI>80Ra lub CRI>90Ra. Im wyższy poziom Ra tym światło białe taśmy LED będzie dokładniej i precyzyjniej oddawać naturalne kolory oświetlanych obiektów. Przyjmuje się, że CRI = 100 występuje w świetle słonecznym, przy którym barwy wyglądają naturalnie. Jest to maksymalna wartość dla tego wskaźnika.

Cena dotyczy 1 metra taśmy LED. Przewody przyłączeniowe należy przylutować we własnym zakresie.

Dlaczego warto wybierać profesjonalne taśmy LED?

Wydajność, wytrzymałość, moc, żywotność, to cechy, które sprawiają, że profesjonalne taśmy LED są niezwykle skuteczne. Są to produkty sprawdzone i przetestowane pod kątem jakości i żywotności. To m.in. te cechy wyróżniają profesjonalne taśmy od ich najtańszych zamienników. Taśmy LED profesjonalne charakteryzują się ponad dwukrotnie dłuższą żywotnością od taśm ekonomicznych, czyli aż ok. 50 000 godzin pracy, oraz większym, nawet dwukrotnie strumieniem świetlnym przy zachowaniu tej samej mocy taśmy. Wyselekcjonowanie diod pozwala na uzyskanie jednolitej barwy na całej długości taśmy (+- 5 %). Taśma świetnie sprawdzi się w domach, miejscach komercyjnych i obiektach publicznych, oraz wszędzie tam, gdzie będzie musiała pracować przez całą dobę.

Do czego można wykorzystać taśmy LED?

Taśma LED to obecnie niezwykle popularne, liniowe źródło światła wykorzystywane jako dekoracyjne lub główne oświetlenie. Paski LED doskonale sprawdzają się w sufitach podwieszanych, do oświetlenia ścian, mebli, schodów, a także wersje wodoodporne w instalacjach zewnętrznych. Taśmy LED są obecnie na tyle uniwersalne, że ich spektrum zastosowań jest nieograniczone. Będziemy mogli zastosować je równie dobrze w oświetleniu domowych, jak i komercyjnych, czy stworzyć razem z nimi lampę, z wykorzystaniem profili aluminiowych.

HIGHLIGHT

Taśma LED w wersji HIGHLIGHT to najwyższa jakość potwierdzona w warunkach laboratoryjnych. Taśma zbudowana jest z wyselekcjonowanych diod LED i wyposażona w potrójny podkład PCB, przez co jej żywotność sięga nawet 50000h.

Highlight

Zasilanie 24V

Taśma LED 24V to wyższe napięcie zasilające i niższe jego spadki w porównaniu z taśmą 12V. Taśmy 24V doskonale sprawdzą się w instalacjach szeregowych, pozwalając podłączenie długich odcinków LED.

Zasilanie 24V

Jednolita linia światła

Nasza taśma LED została wykonana w innowacyjnej technologii COB, która zapewnia jej w pełni jednolitą linię światła. Wykorzystując taśmy LED COB nie uświadczysz widoku poszczególnych diod LED.

Jednolita linia światła

Współczynnik CRI>90Ra

Przedstawiona taśma LED wyróżnia się wysokim współczynnikiem oddawania naturalnych kolorów CRI>90Ra. Oświetlona przestrzeń z wykorzystaniem naszej taśmy LED jest najbardziej zbliżona do tej oświetlanej przez słońce.

Współczynnik CRI>90Ra

Podwójny podkład PCB

Zastosowanie podwójnego podkładu PCB w połączeniu z grubymi miedzianymi ścieżkami sprawiło, że ciepło wytwarzane przez diody LED rozkłada się po całej powierzchni taśmy a im niższa temperatura jej pracy, tym dłuższa żywotność.

Podwójny podkład PCB

Taśma klejąca 3M

Wykorzystanie trwałej i mocno przylegającej do podłoża taśmy klejącej 3M, gwarantuje stabilność montażu do każdego rodzaju powierzchni. Zalecamy montaż pasków wyłącznie w dedykowanych do nich profilach do taśm LED.

Taśma klejąca 3M

Markowe diody LED

Wyselekcjonowane, markowe diody LED emitują znacznie więcej światła niż ich tańsze zamienniki. Diody montowane w naszych taśmach LED to gwarancja wysokiej wydajności świetlnej i trwałości marki EPISTAR.

Wyselekcjonowane diody LED

Gwarancja 3 lata

Będąc pewnym wysokiej jakości naszych produktów, udzielamy na nie aż 3-letniej gwarancji. Nasze taśmy LED zostały wykonane z najwyższą dbałością, a ich żywotność sięga nawet 50000 godzin.

3 lata gwarancji

Jak wybrać zasilacz do taśmy LED?

Podłączenie taśmy LED do źródła prądu wymaga zastosowania zasilacza o odpowiedniej mocy. Głównym zadaniem zasilacza jest dostosowanie napięcia do wymagań taśmy LED, którą będziemy chcieli podłączyć. Sam zasilacz powinien mieć zawsze takie samo napięcie jak taśma, a jego moc należy pomnożyć przez liczbę metrów paska, którą chcemy podłączyć i dodać około 10% zapasu mocy.

Sterowanie taśmą LED

Taśmy LED to uniwersalne produkty oświetleniowe, którymi będziemy mogli sterować przy użyciu pilota, sterownika naściennego czy aplikacji na smartfonie. Wybierając system sterowania do Twojej taśmy LED, będziesz potrzebował sterownika, który podłączysz między zasilaczem a samym paskiem, oraz odpowiedniego kontrolera. W asortymencie naszego sklepu skompletujesz cały zestaw do sterowania Twoim nowoczesnym oświetleniem.

Montaż w profilu aluminiowym

Decydując się na montaż taśmy LED w profilu aluminiowym, zapewniasz jej odpowiednie podłoże montażowe, które skutecznie odprowadza ciepło. Profile doskonale współpracują z taśmami LED, zapewniając im dłuższą żywotność, ale także zwiększając ich spektrum zastosowań.

Napięcie zasilające 24V
Moc 16W
Barwa światła RGB+W (neutralna)
Stopień ochrony IP20
Ilość diod 896 LED/m
Rodzaj diod COB
Grubość podkładu PCB Podwójne
Strumień świetlny 900 lm (+/-10%)
Podłoże Białe PCB
Rodzaj diod EPISTAR
Kąt świecenia 120°
Sekcja cięcia co 3,1 cm
Szerokość taśmy 12 mm
Podkład klejący 3M
Żywotność 50 000h