Nowoczesne oświetlenie z możliwością podziału na indywidualne strefy, zmiany koloru świecenia, czy ustawienia automatycznych trybów, wymaga zastosowania odpowiedniego kontrolera. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie naszych klientów jest Świetlik Elegant, czyli sterownik LED dotykowy, który pozwoli Ci na wygodne sterowanie Twoim oświetleniem z podziałem aż na 24 indywidualne strefy. Świetlik to nowoczesny kontroler z wielokolorowym, dotykowym wyświetlaczem. Wyposażony we wbudowaną baterię jest w pełni przenośny i można spacerować z nim po pomieszczeniu, dokładnie obserwując zmiany oświetlenia. Sterownik LED dotykowy Świetlik to wielofunkcyjny kontroler polskiego producenta. który bardzo szybko stanie się centrum dowodzenia Twoim oświetleniem LED. Możemy go wykorzystać w nowoczesnym domu czy biurze, jak i jest bardzo popularnym urządzeniem w klubach i na salach weselnych.

Filtruj

Świetlik Elegant - dotykowy sterownik LED

Sterownik LED dotykowy to intuicyjne i wygodne w użytkowaniu urządzenie, które zapewni Ci pełną kontrolę nad Twoim nowoczesnym oświetleniem LED. Świetlik Elegant pozwoli Ci na sterowanie zarówno standardowymi taśmami LED (sterownik strefowy LED Elegant), jak i ich odpowiednikami cyfrowymi (sterownik LED cyfrowy). Łączy się bezprzewodowo drogą radiową ze wszystkimi sterownikami Elegant podłączonymi do Twoich taśm LED. Świetlik dotykowy możemy używać jako urządzenia przenośnego, a także wykorzystywać go, kiedy jest podłączony do ładowania. Ponadto został wyposażony w gniazdo Mini Jack, umożliwiające podłączenie do niego dowolnego wyjścia dźwięku Audio. Oznacza to, świetlik Elegant jest kontrolerem, który pozwoli Ci na synchronizację efektów świetlnych z w rytm grającej muzyki. Warto podkreślić również, że w odróżnieniu od systemu Mi-Light, świetlik umożliwi Ci podział oświetlenia na aż 24 indywidualne strefy, którym będziesz mógł nadać własne nazwy.

Świetlik Elegant - najważniejsze funkcje

Nowoczesny kontroler dotykowy - świetlik Elegant to wielofunkcyjne urządzenie oferujące Ci znacznie więcej możliwości sterowania oświetleniem od innych konkurencyjnych pilotów. Jego najważniejsze atuty to:

  • Wielokolorowy, dotykowy wyświetlacz
  • Wbudowana bateria - możliwość działania przy podłączonym i odłączonym zasilaniu
  • Do 24 indywidualnie nazwanych stref
  • Możliwość wyboru wielu zaprogramowanych efektów świetlnych
  • Sterowanie zegarowe - włączenie animacji o wybranej godzinie
  • Możliwość sterowania standardowymi i cyfrowymi taśmami LED, jak i oświetleniem 230V