Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED RGB+CCT

Taśmy LED w wersji RGB+CCT to jedne z najnowszych konstrukcji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Taśma LED RGB CCT ma wszystkie atuty wielokolorowych taśm RGB, a w dodatku ma możliwość zmiany barwy bieli, podobnie jak paski wyposażone w diody CCT. Taśma LED RGB CCT 5w1 oferuje nam więc dowolność w wyborze koloru światła z palety barw RGB, a w dodatku światło białe, z możliwością regulacji temperatury w zakresie 2700K-6500K. Taśma LED wyposażona w diody RGB+CCT stanowi obecnie jeden z najbardziej uniwersalnych pasków LED na rynku, który możemy dowolnie dostosować do naszej indywidualnej aranżacji.

Taśma LED RGB+CCT 5w1

Taśma LED RGB+CCT spełni oczekiwania każdego z naszych klientów. Pełna dowolność w wyborze koloru światła oraz jego natężenia sprawia, że taśmy LED RGB+CCT możemy dziś wykorzystać do wielu aranżacji oświetleniowych w naszych domach, biurach czy sklepach. Taśma LED RGB+CCT 5w1 została wyposażona w specjalny wielokolorowy chip łączący w sobie pełne spektrum kolorów palety barw RGB i możliwość zmiany temperatury barwy bieli (2700K do 6500K).

W jednej diodzie SMD umieszczone jest 5 chipów, dzięki którym można mieszać podstawowe kolory (R, G, B) oraz zmieniać temperaturę barwy białej – zimną, ciepłą, neutralną (od 2700K do 6500K). Ponadto w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów na rynku, nasza taśma LED RGB CCT została wyposażona w diodę 5w1, a nie jak w przypadku tanich zamienników diody montowane naprzemiennie. Taka konstrukcja sprawia, że niezależnie od ustawienia koloru światła, każda z diod taśmy LED emituje światło w tej samej barwie, co sprawia, że świeci w całości równomiernie i jednolicie.

Taśma LED RGB+CCT 24V

Taśma LED RGB CCT dostępna w naszym asortymencie występuje wyłącznie w wersji 24V. Taśma LED RGB+CCT 24V jest znacznie łatwiejsza w instalacji i doskonale sprawdzi się w przypadku krótkich, jak i długich odcinków oświetleniowych. W odróżnieniu od najpopularniejszych taśm 12V jest to pasek LED zasilany prądem o wyższym napięciu, co sprawia, że występują w nim znacznie mniejsze spadki napięcia na całej długości taśmy. To jej największy atut, który sprawia, że taśma LED RGB CCT 24V jest najczęściej stosowana w przypadku długich odcinków oświetleniowych, ale poradzi sobie także jako krótki, dekoracyjny pasek LED. Zasilacz w przypadku takiej taśmy LED należy podłączyć jedynie co 10 metrów paska, co przekłada się na jego znacznie łatwiejszą instalację i przejrzyste rozłożenie przewodów instalacyjnych.

Do podłączenia taśmy LED RGB+CCT niezbędny będzie zasilacz, ale także kontroler, który umożliwi nam wybór koloru świecenia naszego paska. Sterownik LED RGB+CCT pozwoli nam na płynne sterowanie naszym oświetleniem z możliwością dowolnego wyboru koloru światła, a także umożliwi regulację jego jasności. Sklep Mario-LED jest jednym oficjalnych dystrybutorów polskich sterowników I oferuje wiele możliwości sterowania oświetleniem przy pomocy pilota, sterownika naściennego, czy dedykowanej aplikacji.

Taśma LED RGB+CCT w wersji HIGHLIGHT

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, każda taśma LED RGB+CCT oferowana w naszym sklepie internetowym pochodzi z linii HIGHLIGHT. Taśmy LED profesjonalne to przede wszystkim wysoka wydajność, niezwykła wytrzymałość, a także długa żywotność co sprawia, że są to produkty niezwykle skuteczne w każdej instalacji oświetleniowej. Taśmy LED RGB CCT 5w1 to produkty, które zostały odpowiednio sprawdzone I przetestowane pod kątem jakości w warunkach laboratoryjnych. Połączenie tych cech sprawia, że charakteryzują się nawet kilkukrotnie dłuższą żywotnością od produktów ekonomicznych, a także dwukrotnie wyższym strumieniem światła przy zachowaniu tej samej mocy taśmy.