Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED CCT Multi White

Taśma LED CCT to jednokolorowy pasek LED, który wyróżnia się na tle innych produktów możliwością regulacji nie tylko jasności, ale również temperatury barwy bieli. Taśmy LED Multi White pozwolą Ci na płynną regulację koloru barwy bieli, od bardzo ciepłych kolorów, po najchłodniejsze w temperaturze nawet 6500K. Z wykorzystaniem odpowiedniego sterownika, te regulacja jest niezwykle płynna i pozwala na swobodny wybór dowolnej temperatury światła białego. Taśma LED CCT to niezwykły produkt, który oferuje naszym klientom pełną dowolność przy aranżacji oświetlenia wewnętrznego czy zewnętrznego. Z łatwością dopasujesz jej barwę światła białego do aktualnego wystroju, a także będziesz mógł dowolnie ściemniać lub rozjaśniać jej strumień świetlny. W naszym asortymencie taśmy LED CCT dostępne są w wersji HIGHLIGHT oraz PREMIUM.

Taśma LED CCT 24V i 12V

Taśmy LED CCT Multi White dostępne są w wersji PREMIUM oraz HIGHLIGHT. Taśma LED CCT 12V PREMIUM została wyposażona w diody SMD5050 oraz podwójne podłoże PCB. Doskonale sprawdza się w przypadku krótkich odcinków LED, których długość od miejsca podłączenia zasilacza nie przekracza 5 metrów. Jest to również najlepsze rozwiązanie do dekoracyjnego i efektownego oświetlenia wnętrz. Doskonale sprawdza się przy kilkugodzinnej pracy w ciągu doby.

Taśma LED CCT 24V w wersji HIGHLIGHT to już produkt z najwyższej półki, który doskonale sprawdza się do całodobowej pracy. Taśma LED CCT 24V została wyposażona w potrójne podłoże PCB i markowe diody EPISTAR. Jest to połączenie, które gwarantuje długą i bezproblemową pracę nawet przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu wyższego napięcia zasilającego ten rodzaj taśmy LED będziemy musieli zasilać jedynie co 10 metrów, a nie jak w przypadku 12V co 5 metrów. Pewni najwyższej jakości oświetlenia, jakie oferują nam profesjonalne taśmy LED z serii HIGHLIGHT, zapewniamy im aż 3-letni okres gwarancyjny. Polecamy je do wszystkich profesjonalnych instalacji oświetleniowym i klientom, którym zależy na najlepszej jakości produktach.

Taśma LED Multi White

Produkty z serii Multi White, takie jak taśmy LED o zmiennej barwie bieli do odpowiedniej pracy wymagają zastosowania odpowiedniego kontrolera. Sterownik LED CCT umożliwi Ci regulację nie tylko jasności Twojego światła, ale również zaoferuje pełną swobodę w wyborze barwy białej. W przypadku oferowanych w naszym sklepie taśm LED CCT, będziesz w stanie zmienić odcień światła białego w zakresie od 2700-6500K. Ponadto wszystkie taśmy LED CCT dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w diody 2in1, co oznacza, że każda z diod zamontowanych na pasku PCB, ma możliwość zmiany barwy światła. Taka konstrukcja sprawia, że taśma LED CCT emituje w pełni jednolite światło i nie ujrzymy na niej ciemniejszych stref, jak w przypadku najtańszych LED, w których diody montowane są naprzemiennie. Taśma LED CCT to niezwykle wszechstronny produkt, stosowany dziś zarówno do oświetlenia dekoracyjnego, jak i zadaniowego, a także jako główne źródło światła. Dzięki swobodzie w wyborze temperatury światła białego pozwoli nam zrelaksować się przy ciepłym oświetleniu a także skupić przy chłodniejszych barwach. Oferuje nam niezwykłą elastyczność w każdym projekcie oświetleniowych, a także sprawia, że jej światło, zawsze będziemy mogli indywidualnie dopasować do własnych preferencji.