Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik LED Tuya Smart

Sterownik Tuya SMART to inteligentny kontroler, który umożliwi Ci sterowanie oświetleniem za pomocą darmowej aplikacji mobilnej. Sterownik Tuya łączy się z bezprzewodową siecią Wi-Fi i pozwala na kontrolowanie urządzeń znajdujących się w jej zasięgu. Aplikacja Tuya SMART oferuje znacznie więcej możliwości sterowania od standardowego pilota. Umożliwia nie tylko podział oświetlenia na indywidualnie sterowane strefy, ale również tworzenie scenariuszy czy harmonogramów pracy. Ponadto każdy sterownik LED Tuya SMART możesz obsługiwać również za pomocą bezprzewodowego pilota lub kontrolera ściennego. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz kontrolery Tuya zarówno do jednokolorowych źródeł światła, jak i tych z możliwością dowolnej zmiany koloru świecenia.

Sterownik Tuya – kontrola oświetlenia przez aplikację

Coraz szybciej rozwijająca się technologia sprawiła, że w Twoim domu oświetleniem będziesz mógł sterować za pomocą aplikacji na smartfonie. Tuya SMART umożliwi Ci pełną kontrolę nad oświetleniem w Twoim domu, nawet kiedy będziesz poza nim. Sterownik Tuya SMART to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na zdalne sterowanie oświetleniem znajdującym się w zasięgu Twojej domowej sieci Wi-Fi. Sterownik LED Tuya SMART przeznaczony jest do pracy z oświetleniem zasilanym prądem o bezpiecznym napięciu 12V-24V. Oznacza to, że doskonale współpracuje z takimi produktami jak taśmy LED, czy innymi źródłami światła zasilanymi prądem o niskim napięciu zasilającym. Należy podłączyć go między zasilaczem a sterowanym oświetleniem. Znajdując się w zasięgu Wi-Fi, umożliwi Ci sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki łączności radiowej 2,4GHz, będziesz mógł kontrolować go również za pomocą bezprzewodowego pilota lub kontrolera ściennego. Każdy nasz sterownik Tuya SMART jest kompatybilny z kontrolerami Mi-Light i Mi Boxer.

Sterownik LED Tuya i Mi-Light w jednym

Sterowanie oświetleniem LED za pomocą aplikacji mobilnej Tuya SMART jest dziś niezwykle wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Telefon czy smartfon mamy w zasięgu ręki praktycznie przez cały czas co pozwala w każdej chwili dostosować oświetlenie do własnych preferencji. Sterowniki Mi-Light to jednak uniwersalne urządzenia z możliwością kontroli również z wykorzystaniem pilota lub włącznika ściennego. Pozwala to na stworzenie w pełni indywidualnego systemu sterowania, który będzie obsługiwany na wiele różnych sposobów. Każdy sterownik LED Tuya SMART od firmy Mi-Light jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Dzięki możliwości szybkiej rozbudowany o dodatkowe kontrolery, czy źródła światła, stanowi dziś najpopularniejszy system sterowania dostępny na rynku. Sterowniki Tuya możemy kontrolować za pomocą wielu urządzeń. Warto podkreślić także możliwość ich podziału na indywidualne strefy, a także obsługi za pomocą pilota, kontrolera ściennego i aplikacji mobilnej Tuya SMART. Pozwolą Ci na stworzenie nowoczesnego i w pełni zautomatyzowanego oświetlenia, które będzie przede wszystkim wygodne w obsłudze i energooszczędne.

Sterowanie oświetleniem Tuya Smart i pilotem

Sterownik LED Tuya SMART zaoferuje Ci wygodny i intuicyjny sposób kontrolowania oświetlenia w Twoim domu czy firmie. Jest to inteligentny sterownik LED Wi-Fi, który łączy się z bezprzewodową siecią Wi-Fi bez potrzeby korzystania z dodatkowych akcesoriów. Wystarczy jedynie podłączyć go w zasięgu domowego internetu i sparować go z aplikacją mobilną Tuya SMART dostępną dla urządzeń z systemem Android i iOS. Sterowniki Mi-Light Tuya SMART to innowacyjne produkty, które połączyły możliwości sterowania oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnej i kontrolera. Obu tych systemów sterowania będziesz mógł używać zamiennie, dzięki czemu stworzysz oświetlenie w pełni dopasowane do własnych preferencji. Pilot do LED lub kontroler ścienny zapewni Ci możliwość szybkiej zmiany ustawień czy trybu świecenia. Wszystkie konfiguracje będziesz mógł dostosować również za pomocą aplikacji Tuya SMART, która dodatkowo pozwoli Ci na stworzenie własnych scen czy harmonogramów pracy. Wybierz już teraz sterownik LED Tuya SMART i zdecyduj się na inteligentny system sterowania oświetleniem z możliwością podziału na indywidualnie kontrolowane strefy.