Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik strefowy LED Elegant

Sterownik LED strefowy to kontroler, który umożliwi Ci podział Twojego oświetlenia na indywidualnie sterowane grupy. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku rozbudowanych systemów oświetlenia, jak i w domach lub mieszkaniach, gdzie chcemy kontrolować wszystkie urządzeni przy pomocy tylko jednego pilota. Sterownik strefowy LED Elegant to urządzenie polskiego producenta, które pozwoli na sterowanie Twoim oświetleniem, a także jego podział aż do 24 indywidualnie kontrolowanych grup. Do każdej z tych stref będziesz mógł dopisać od jednego do nawet kilkunastu odbiorników, które obsłużysz przy użyciu najpopularniejszych pilotów z serii Mi-Light, Świetlika lub dedykowanej aplikacji mobilnej (wymagany Mostek Wi-Fi R240). Sterownik strefowy LED dostępny jest w wersji Mono, RGB i RGBW. W swoim asortymencie mamy również sterowniki przeznaczone do oświetlenia 230V, a także urządzenia synchronizujące się z muzyką.

Sterownik strefowy LED – podział oświetlenia na strefy

Indywidualnie sterowane strefy oświetlenia to ogromny atut w każdej nowoczesnej instalacji. Pilot do LED, który obsłuży od 1 do 8 indywidualnych stref bądź sterownik dotykowy Świetlik z obsługą do 24 grup doskonale sprawdzą się w przypadku rozbudowanych systemów oświetlenia, a także w naszych domach. Sterownik strefowy LED w zależności od wybranego modelu będziemy mogli wykorzystać w przypadku instalacji niskonapięciowych: 12V i 24V, jak i standardowych, źródeł światła 230V. W ciągłej sprzedaży oferujemy:

  • Sterownik LED Mono S35 – podłączymy do niego profesjonalnego taśmy LED w wersji jednokolorowej. Pozwala na swobodne ściemnianie i rozjaśnianie światła.
  • Sterownik LED CCT S36 – przeznaczony do taśm LED o zmiennej barwie bieli. Wszystkie podłączone do niego taśmy LED CCT zyskają możliwość płynnej zmiany temperatury barwowej.
  • Sterownik LED RGB S30 – kontroler, do którego podłączymy najpopularniejsze taśmy LED RGB. Pozwoli nam na płynny wybór koloru światła z palety RGB, a także na wybór wielu zaprogramowanych efektów świetlnych. Dostępny w wersji standardowej i muzycznej.
  • Sterownik LED RGBW S32 – urządzenie obsługujące taśmy LED RGBW, czyli te dysponujące wszystkimi kolorami palety RGB i światłem białym. Wiele automatycznych, wbudowanych efektów świetlnych, jak i możliwość wyboru modelu standardowego oraz synchronizującego się z muzyką.
  • Włącznik D5 i ściemniacz LED D10 – kontrolery do LED 230V. Włącznik D5 umożliwia włączanie i wyłączanie urządzenia za pomocą przenośnego kontrolera, natomiast ściemniacz D10, pozwala również na swobodną regulację jasności ściemnianych źródeł światła 230V.

Każdy dostępny w naszym asortymencie sterownik strefowy LED Elegant jest kompatybilny z kontrolerami firmy Mi-Light, ma możliwość synchronizacji z Świetlikiem, ale także pozwala na sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnej Elegant (z dedykowanym mostek R240).

Sterownik LED 4-strefowy

Najczęściej obecnie występujące kontrolery do LED w formie pilota, czy sterownika ściennego oferują Ci możliwość podziału oświetlenia na 4 indywidualne strefy. Do każdej z tych grup będziesz mógł przypisać przynajmniej jeden sterownik strefowy LED, ale także więcej urządzeń, którymi będziesz mógł sterować za pomocą tylko jednego kontrolera. Proces parowania i konfiguracji sterowników Elegant różni się od tego, który mogliśmy poznać w przypadku systemu Mi-Light. W celu przypisania pilota do sterownika Elegant należy włączyć zasilanie do sterownika i w ciągu 2 sekund od włączenia nacisnąć krótko przycisk “M”, a następnie wybrać przycisk strefy, do której chcemy przypisać dany odbiornik. Po poprawnym procesie parowania taśma LED podłączona do sterownika Elegant powinna zamigać. Usuwanie zapisanych odbiorników jest równie łatwe co ich parowanie. Aby poprawnie usunąć wybrane urządzenie, należy powtórzyć proces parowania, ale zamiast przycisku włączenia danej strefy – wyłączyć ją.

Sterownik Elegant – produkt polskiego producenta

Sterownik strefowy LED Elegant to produkt pochodzący od polskiego producenta, który został zaprojektowany i zaprogramowany w naszym kraju. Oznacza to, że każde z naszych urządzeń możemy dostosować pod indywidualne wymagania każdego z klientów, a także zaprogramować je w ten sposób, aby posiadało funkcje, których potrzebujesz w przypadku danej instalacji oświetleniowej. Sterownik Elegant wyróżnia się na rynku również szczególnym dopracowaniem, jeżeli chodzi o każdą jego funkcję, która dzięki zastosowaniu wysokiej jakości elektroniki działa stabilnie i poprawnie w odróżnieniu od konkurencyjnych kontrolerów innych producentów. Nasz sklep Mario-LED to główny dystrybutor produktów Elegant w naszym kraju. Każdemu z klientów jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny na nasze urządzenia, dopasować je do indywidualnych wymagań instalacji, a także jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę.