Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik LED 230V

Sterownik do LED 230V to kontroler przeznaczony do obsługi jednokolorowych źródeł światła, zasilanych prądem o napięciu 230V. Sterownik LED 230V umożliwia zdalne włączanie i wyłączenie światła, jak i regulację jego intensywności w przypadku ściemnialnych lamp. Dostępne w naszym asortymencie sterowniki do LED 230V możesz obsługiwać za pomocą bezprzewodowego pilota, sterownika dotykowego lub aplikacji mobilnej. Łączą się one bezprzewodowo z kontrolerem poprzez komunikację radiową 2,4GHz. Ich zasięg sięga 30 metrów w otwartej przestrzeni, a dzięki funkcji transmisji sygnału będziesz mógł dowolnie zwiększyć zakres działania sterowników.

Sterownik LED 230V z pilotem

Każdy sterownik LED 230V wymaga korzystania z zewnętrznego kontrolera do jego obsługi. Oznacza to, że podłączając sterownik 230V bezpośrednio przed sterowanym oświetleniem, będziesz potrzebować zewnętrznego kontrolera, do wyboru ustawień, czy regulacji intensywności światła. Sterownik do LED 230V możesz swobodnie kontrolować za pomocą pilotów i sterowników dotykowych firmy Mi-Light, bądź aplikacji mobilnej MiBoxer lub Elegant (w zależności od wybranego systemu sterowania). Sterownik LED 230V to urządzenie, które umożliwia precyzyjne sterowanie oświetleniem 230V w domu lub biurze. Dzięki niemu możemy włączyć lub wyłączyć światło, a także regulować jego intensywność według własnych upodobań. Jego możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota lub innego kontrolera jeszcze większą wygodę użytkowania tego rodzaju oświetlenia. Wszystkie funkcje są łatwe w obsłudze i nie wymagają specjalistycznej wiedzy technicznej, dzięki czemu każdy z naszych klientów z łatwością poradzi sobie z obsługą wybranego systemu.

Sterowanie oświetleniem 230V

Sterownik LED 230V to wielofunkcyjny kontroler, który poradzi sobie z obsługą każdego rodzaju opraw pod 230V. Sterowanie oświetleniem 230V jest możliwe tylko w przypadku lamp z możliwością regulacji intensywności świecenia. Oznacza to, że sterownik 230V kompatybilny jest z każdym ściemnialnym źródłem światła działającym ze zmianą wartości prądu przemiennego ustawionego przez zewnętrzny ściemniacz. Jednym z największych atutów sterownika LED 230V jest możliwość zdalnej kontroli za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Kontroler 230V to ściemniacz LED, który umożliwi Ci nie tylko sterowanie jednokolorowym oświetleniem, ale także pozwoli je podzielić na indywidualnie sterowanie sekcje. W naszym asortymencie znajdziesz różne modele kompatybilnych kontrolerów, dzięki którym będziesz mógł obsługiwać nawet do 8 indywidualnie sterowanych stref oświetlenia. Mogą one zawierać wyłącznie sterowniki pod 230V lub inne modele urządzeń kompatybilnych z wybranym systemem sterowania.

Kontroler do LED 230V – jaki wybrać?

Wybierając sterownik do LED 230V, możesz zdecydować się na urządzenie polskiej marki Elegant lub najpopularniejszy system Mi-Light. Sterownik 230V Elegant występuje w dwóch wersjach. Model D5 umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie oświetlenia, natomiast model D10 wzbogacony został o możliwość regulacji intensywności światła. Oba te ściemniacze 230V kompatybilne są z pilotami Mi-Light, świetlikami i dedykowaną aplikacją mobilną. Dzięki swojej małej obudowie, z łatwością będziesz w stanie ukryć je pod podsufitką lub we wcześniej przygotowanym otworze montażowym. W naszym asortymencie znajdziesz również ściemniacz LED 230V firmy Mi-Light. Jest to sterownik z możliwością montażu w puszcze instalacyjnej FI60. Oczywiście będziesz mógł ukryć go w dowolnym, innym miejscu, gdzie podłączysz go bezpośrednio przed sterowanym źródłem światła. Sterownik LED 230V Mi-Light jest kompatybilny ze wszystkimi kontrolerami tej marki oraz aplikacją mobilną MiBoxer (wymagany mostek Wi-Fi WL-BOX).