Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik LED naścienny

Sterownik naścienny LED to kontroler, które można łatwo zainstalować na ścianie. Jest to urządzenie, które sprawdzi się w roli inteligentnego włącznika światła, całkowicie go zastępując. Sterownik LED naścienny umożliwia nie tylko włączanie i wyłączanie oświetlenia, ale również regulację jasności, wybór koloru światła czy programowanie czasu świecenia. W naszym sklepie znajdziesz zarówno sterownik LED naścienny dotykowy, jak i modele z przyciskiem mechanicznym. Ogromną popularnością cieszą się urządzenia jednostrefowe, jak i sterowniki z możliwością podziału oświetlenia na 4 lub 8 indywidualnie sterowanych sekcji. Sterownik LED naścienny występuje w wersji montowanej w puszcze FI60 (zasilanie 230V) lub bezpośrednio na ścianie przy pomocy uchwytu magnetycznego (zasilanie bateryjne).

Sterownik LED RGB, RGBW i CCT naścienny

Kontroler LED naścienny spełnia funkcję inteligentnego pilota, oferując Ci możliwość przewodowego lub bezprzewodowego sterowania oświetleniem. W naszym asortymencie znajdziesz sterowniki LED naścienne przeznaczone do najpopularniejszych instalacji oświetleniowych. W ciągłej sprzedaży oferujemy nowoczesne urządzenia marki Mi-Light, które z powodzeniem obsłużą zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe źródła światła. Sterownik LED naścienny do wielokolorowego oświetlenia występuje w wersji CCT, RGBW i RGB+CCT. Model CCT pozwoli Ci na obsługę światła o zmiennej barwie bieli. Wersja RGBW to urządzenie przeznaczone do sterowania oświetleniem RGB i RGBW, natomiast RGB+CCT obsłuży każdy rodzaj źródła światła dostępny w naszym asortymencie. Sterownik naścienny LED w zależności od wybranego modelu może być samym kontrolerem lub w pełni niezależnym urządzeniem. W przypadku kontrolera, niezbędny w instalacji będzie sterownik LED podłączany przed taśmą, natomiast w przypadku niezależnego urządzenia, przewody instalacyjne od kontrolera podłączamy bezpośrednio do obsługiwanego źródła światła.

Sterownik LED Mono naścienny

Ściemniacz LED naścienny pozwoli Ci na swobodną regulację jasności jednokolorowych źródeł światła. Jest to urządzenie montowane na ścianie, które w pełni zastąpi tradycyjny włącznik, oferując możliwość zmiany intensywności światła. Sterownik LED Mono naścienny może być urządzeniem w pełni indywidualnym, który podłączysz do oświetlenia 12V i 24V lub stanowić rozbudowany kontroler wielostrefowego oświetlenia. Korzystając z tego drugiego modelu, wymagany będzie dodatkowy ściemniacz LED lub sterownik 230V podłączany bezpośrednio przed źródłem światła. Sterownik LED naścienny będzie łączył się z nim bezprzewodowo (komunikacja radiowa), pozwalając Ci na zmiany w ustawieniach wybranego oświetlenia. Ściemniacz LED naścienny obsłuży wszystkie taśmy LED profesjonalne dostępne w naszym asortymencie, jak i ściemnialne źródła światła 230V. Dzięki zastosowaniu komunikacji radiowej o wysokiej częstotliwości, z jednego pomieszczenia będziesz mógł sterować światłem w całym domu.

Sterownik naścienny LED 4-strefowy i 8-strefowy

Możliwość podziału oświetlenia na indywidualne sterowane strefy jest czymś, na co nasi klienci czekali od wielu lat. W naszej ofercie znajdziesz podstawowe 1-strefowe urządzenia, ale i kontrolery, które umożliwią Ci podział źródeł światła na 4 lub 8 sekcji. Sterownik LED naścienny firmy Mi-Light pozwoli Ci na indywidualną kontrolę nad każdą sekcją oświetlenia, do której możesz dopisać nielimitowaną ilość urządzeń (sterowników lub źródeł światła). Taka ich konstrukcja pozwala, aby jeden sterownik naścienny LED stanowił centrum sterowania całym zainstalowanym oświetleniem w domu lub firmie. Najczęściej wybierany sterownik LED naścienny w naszym asortymencie to model zasilany bakteryjnie. Wyposażony w uchwyt magnetyczny może być zamontowany w dowolnym miejscu na ścianie. W swoim szerokim asortymencie oferujemy również urządzenia przeznaczone do montażu w standardowej puszcze o średnicy 60 mm. Są to sterowniki, które instalujemy bezpośrednio do instalacji 230V, które nie wymagają podłączenia do kontrolowanego źródła światła. Łączą się z nim bezprzewodowo poprzez komunikację radiową 2,4 GHz.