Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik schodowy LED

Sterownik oświetlenia schodów jest urządzeniem, które pozwoli Ci stworzyć wyjątkową animację świetlną na klatce schodowej. W naszym asortymencie dostępny jest sterownik schodowy LED przeznaczony do produktów cyfrowych RGB oraz RGBW. Podłączymy do niego taśmy LED cyfrowe wyposażone w mikroprocesory sterujące, umożliwiające indywidualne sterowanie każdą z sekcji paska LED. Sterownik schodowy LED z czujnikami ruchu automatycznie wykryje moment wejścia na schody, a następnie uruchomi wcześniej ustawioną animację świetlną na schodach. Każdy poniższy sterownik schodowy będziesz w stanie indywidualnie ustawić co do ilości oraz długości swoich schodów. Przy pomocy pilota wybierzesz jedną z wielu animacji, która będzie uruchamiać się przy każdym przejściu po schodach. Wybierz już dziś sterownik schodowy Elegant i ciesz się efektowną animacją oświetlenia schodów.

Sterownik LED – schody z animacją

Inteligentne oświetlenie schodów to nowoczesny system, który efektownie rozświetli każdą klatkę schodową. Mario-LED to największy w Polsce dystrybutor cyfrowych sterowników do LED, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wszystkie akcesoria potrzebne do zbudowania efektownego systemu oświetlenia schodów. Podstawowym elementem każdej instalacji jest oczywiście sterownik schodowy LED. Jest to urządzenie stanowiące centrum dowodzenia oświetleniem schodów odpowiedzialne za każdą z uruchomionych animacji świetlnych.

W zależności od wybranego modelu sterownika będziemy mogli podłączyć do niego cyfrowe taśmy LED RGB lub RGBW i sterować przy pomocy pilota z serii Mi-Light lub sieci komputerowej. W celu pełnego zautomatyzowania pracy sterownika schodowego możemy doposażyć go w dedykowane czujniki ruchu, które w pełni automatycznie uruchomią sterownik w momencie wykrycia ruchu. Czujnik ruchu schodowy to sensor odbiciowy, który w momencie przekroczenia wysyłanego przez niego promienia, wykrywa ruch obiektu. Czujniki ruchu do schodów występują w wersji przeznaczonej do montażu w standardowej puszce instalacyjnej, lub nawierzchniowo na powierzchni ściany.

Inteligentny sterownik schodowy Elegant

Sterownik schodowy Elegant to inteligentne urządzenie, które pozwoli Ci równomiernie oświetlić każdy stopień Twoich schodów. Sterownik schodowy LED stanowi centralne urządzenie sterujące, które należy podłączyć do pierwszego stopnia, a następnie zgodnie ze wskazówkami na taśmie LED, „wężykiem” poprowadzić przewody instalacyjne do każdego stopnia schodów. Sterownik schodowy Elegant dostępny jest w wersji RGB i RGBW, a oba jego modele przeznaczone są do cyfrowych taśm LED. Sterownik schodowy F20A został wyposażony w wyjście sterujące o łącznej sile sygnału obsługującej aż 1000 pikseli, natomiast sterownik F22T pozwala na podłączenie LED o łącznej ilości 700 pikseli. Oba te modele sterowników, kompatybilne są z czujnikami ruchu, a sterować możemy nimi przy pomocy najpopularniejszych obecnie pilotów Mi-Light. Sterownik oświetlenia schodów razem z cyfrowymi taśmami LED pozwala na uzyskanie 64 efektów w trybie schodowym i 28 efektów w trybie korytarzowym 28 efektów.

Sterownik schodowy do cyfrowych LED

Kontroler schodowy Elegant jest urządzeniem sterującym, do którego podłączymy cyfrowe taśmy LED wyposażone w indywidualnie sterowane sekcje. Jest to sterownik LED cyfrowy przeznaczony do obsługi pasków i pikseli LED wyposażonych najpopularniejsze mikroprocesory sterujące WS2811 czy TM1814. Sterownik schodowy LED w wersji cyfrowej w odróżnieniu od innych automatów schodowych pozwoli Ci stworzyć o wiele więcej efektownych animacji w kolorach z palety barw RGB i światła białego. Wykorzystując ten inteligentny system oświetlenia schodów, będziesz mógł wybrać indywidualny kolor światła każdego ze stopni, a nawet każdej z sekcji taśmy LED. To w połączeniu z aż 64 wbudowanymi efektami schodowymi i 28 efektami korytarzowymi sprawia, że sterownik schodowy LED Elegant jest najlepszym rozwiązaniem do stworzenia wyjątkowego i w pełni indywidualnego oświetlenia stopni schodowych.

Sterownik do schodów LED z czujnikami ruchu

Inteligentne oświetlenie schodowe doskonale współpracuje z czujnikami ruchu, które są odpowiedzialne za automatyzacje pracy sterownika. Czujnik ruchu schodowy możemy zainstalować na początku i końcu klatki schodowej. On w momencie wykrycia ruchu obiektu, czyli osoby wchodzącej na schody, uruchomi wcześniej ustawioną animację i efektowne oświetli każdy stopień Twojej klatki schodowej. Czujniki ruchu na schodach, możemy zainstalować również na półpiętrze, gdzie znajdują się dodatkowe pomieszczenia. Tak skonfigurowane pozwolą na pełną automatyzację pracy Twojego oświetlenia nawet w przypadku bardziej rozbudowanych systemów. Czujnik ruchu schodowy występuje w wersji przeznaczonej do montażu w standardowej puszce instalacyjnej o średnicy 60 mm (kolor biały lub czarny), ale także możemy wybrać jego model natynkowy, dostępny wyłącznie w białym kolorze. Czujniki ruchu należy podłączyć bezpośrednio do sterownika i będą one odpowiedzialne za automatyczne włączanie i wyłączanie zamiast standardowego włącznika.

Sterownik oświetlenia schodów RGB i RGBW

Coraz szybciej rozwijająca się technologia LED sprawiła, że oświetlenie schodowe może być dziś niezwykle inteligentnym i w pełni zautomatyzowanym systemem. Wykorzystując sterownik LED schodowy, możemy osiągnąć wiele efektownych animacji na stopniach schodowych, w pełni automatycznie z wykorzystaniem czujników ruchu lub standardowo uruchamianych przy pomocy włącznika światła. Sterownik schodowy LED w połączeniu z taśmami cyfrowymi oferuje nam znacznie więcej efektów i animacji, w porównaniu ze standardowymi automatami schodowymi. Cyfrowe taśmy LED dzięki indywidualnie sterowanym sekcjom pozwolą nam osiągnąć wiele efektownych animacji płynącego światła, które były dotąd niemożliwe do uzyskania w przypadku standardowych pasków LED. Sklep Mario-LED jest oficjalnym dystrybutorem polskich sterowników schodowych Elegant. Każdy z naszych produktów możemy dostosować pod indywidualne zamówienie naszych klientów, a także udzielamy pełnego wsparcia podczas montażu i instalacji naszych sterowników.