Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED SMD 5630

Chcąc wybrać najmocniejsze taśmy LED, to właśnie te o oznaczeniu SMD 5630 będą najlepszym rozwiązaniem. Taśma LED 5630 ma moc 18W/m i generuje strumień świetlny sięgający aż 1800 lumenów. Jest to rodzaj taśmy LED o wyjątkowo wysokiej efektywności świetlnej, która z 1W mocy jest w stanie wygenerować strumień świetlny o sile aż 100 lumenów (jest to wartość podobna do tej, którą uzyskują lampy LED czy wydajne żarówki Ledowe). Taśmy LED 5630 doskonale poradzą sobie do oświetlenia różnych przestrzeni. Będziemy mogli wykorzystać je do oświetlenia zadaniowego czy punktowego, a także jako oświetlenie główne, wykorzystując do tego profil aluminiowy do taśmy LED.

Taśmy LED 5630 w odsłonie HIGHLIGHT

Taśma LED SMD 5630 została wyposażona w 60 wyjątkowo wydajnych i mocnych diod/m. Są one gwarancją mocnego i efektywnego oświetlenia, przez co taśmy LED 5630 wykorzystywane są głównie do celów użytkowych. Ze względu na dużą moc, wszystkie taśmy LED 5630 dostępne w naszym asortymencie, występują wyłącznie w wersji HIGHLIGHT. Taśma LED SMD 5630 HIGHLIGHT została wykonana z najwyższej jakości elektroniki i trwałych diod, dzięki czemu jest wytrzymała i niezwykle wydajna. Najmocniejsza taśma LED na rynku została wyposażona w markowe diody Epistar oraz potrójny podłoże PCB, które gwarantuje odpowiednie odprowadzanie ciepła. Takie połączenie sprawia, że wszystkie nasze taśmy LED 5630 mogą świecić z pełną mocą nawet przez całą dobę.

Taśma LED 5630 – najmocniejsza taśma LED

Jakie diody LED użyte w taśmach są najmocniejsze? Oczywiście te o oznaczeniu 5630. Taśma LED wyposażona w diody SMD 5630 ma moc 18W/m i generuje strumień świetlny sięgający aż 1800 lumenów. Taśmy LED 5630 ze względu na swoją wysoką moc, najczęściej wykorzystywane są jako oświetlenie użytkowe. Dostępne są one wyłącznie w różnych odcieniach bieli, a każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać taśmy LED 5630 w barwie ciepłej, neutralnej bądź zimnej. Ponadto wszystkie taśmy LED 5630 dostępne w naszym sklepie przeznaczone są do zasilania prądem o napięciu 24V. Wyższe napięcie zasilające sprawia, że ograniczamy tym spadki napięcia po samym pasku i możemy podłączyć jego dłuższe odcinki, wyłącznie z jednym przyłączem zasilania. Wszystkie taśmy LED 24V mogą być zasilone co 10 metrów, a mimo to zachowają w pełni jednolitą moc światła na całym swoim odcinku.