Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Mi Light CCT

Sterownik CCT Mi Light to urządzenie przeznaczone do obsługi oświetlenia Multi-White z możliwością regulacji barwy bieli. System Mi Light CCT pozwala na kontrolowanie temperatury barwowej w zakresie oferowanym przez dany model źródła światła. Oznacza to, że dzięki niemu będziesz w stanie nie tylko zmienić jasność oświetlenia, ale również barwę światła według własnych, indywidualnych preferencji. Sterownik CCT Mi Light należy podłączyć przelotowo, między zasilaczem i źródłem światła. Umożliwi Ci obsługę oświetlenia za pomocą bezprzewodowego pilota, sterownika ściennego i dedykowanej aplikacji MiBoxer.

Sterownik Mi Light CCT

System Mi Light CCT to sprawdzone rozwiązanie na rynku, które zapewni Ci pełną kontrolę nam oświetleniem o zmiennej barwie bieli. Każdy nasz sterownik LED CCT pozwala swobodnie regulować temperaturę barwową emitowanego światła. Pozwoli Ci również na dostosowanie jego intensywności do aktualnego nastroju i preferencji. Mi Light CCT jest najczęściej wykorzystany do sterowania taśmami LED z serii Multi White. Z powodzeniem obsługuje taśmy LED CCT zasilane prądem o napięciu 12V lub 24V. Warto podkreślić również jego wiele dodatkowych funkcji, które znacząco ułatwiają codzienne korzystanie z oświetlenia. Sterownik Mi Light CCT pozwala zmienić barwę świecenia z białej na żółtą lub wręcz przeciwnie – uzyskać chłodne światło idealne do pracy czy nauki. Wszystkich zmian ustawień oświetlenia, czy uruchomienia automatycznych trybów będziesz mógł dokonać za pomocą jednego z wielu dostępnych kontrolerów i darmowej aplikacji mobilnej.

Sterownik CCT Mi Light – uniwersalny system

Mi Light CCT to uniwersalny i nowoczesny system sterowania oświetleniem, pozwalający na regulację temperatury barwowej światła. Jego największym atutem jest możliwość swobodnej rozbudowy, ale również połączenia z systemami Smart Home takim jak Tuya czy ZigBee. Wszystkie sterowniki CCT Mi Light można podzielić na aż 8 indywidualnie sterowanych sekcji, a funkcja pamięci, pozwoli Ci zapisać na stałe swoje ulubione ustawienia. Wybierając sterowniki Mi Light CCT stawiasz na wysoką jakość produktów. Są to urządzenia słynące z długiej żywotności i niezawodności. Obecnie są to najchętniej wybierane sterowniki w domowych, jak i komercyjnych projektach. Ich zasięg (do 30 metrów) dzięki komunikacji radowej o wysokiej częstotliwości (2,4GHz) pozwala na sterowanie oświetleniem całego domu, z jednego pomieszczenia. Podsumowując, Mi Light CCT to sprawdzone rozwiązanie dla osób szukających prostego i inteligentnego sposobu na sterowanie oświetleniem o zmiennej barwie bieli.

Sterowniki Mi Light CCT – rodzaje i możliwości

Sterownik Mi Light CCT występuje obecnie w wielu wariantach, dzięki czemu z łatwością będziesz w stanie wybrać urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie. Najczęściej wybierany model to FUT035S, czy standardowy sterownik w wersji Slim, umożliwiający sterowanie oświetleniem za pomocą przenośnego kontrolera. Następnie mamy model FUT035W, czyli urządzenie, które dodatkowo jest kompatybilne z aplikacją mobilną Smart Home (nie wymaga wykorzystania dodatkowego mostka Wi-Fi). W naszej ofercie znajdziesz także, sterowniki Mi Light CCT FUT035Z. Są to modele pracujące w standardzie ZigBee 3.0 i kompatybilne z różnymi produktami technologii Smart Home.

Urządzenia Mi Light CCT to niezwykle przydatne narzędzia dla każdej osoby, która chce mieć pełną kontrolę nad oświetleniem w swoim domu lub biurze. Prócz podstawowych możliwości zmiany barwy światła, sterowniki Mi Light zaoferują Ci wiele różnych opcji dotyczących kontroli i automatyzacji oświetlenia. To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących inteligentnego i łatwego w obsłudze sposobu na zarządzanie swoim oświetleniem. Bez względu na to, czy potrzebujemy prostego systemu do kontroli światła w jednym pomieszczeniu, czy też bardziej rozbudowanego systemu do zarządzania wieloma źródłami światła jednocześnie – system Mi Light CCT sprawdzi się w obud tych przypadkach.