Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Mi Light RGBW

Oświetlenie RGBW łączy dziś dekoracyjne możliwości wielokolorowej palety RGB i funkcjonalność światła białego W. Podobnie jak każdy inny rodzaj źródła światła z możliwością zmiany koloru wymaga wykorzystania odpowiedniego sterownika. System Mi Light RGBW to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie stosowane do sterowania wielokolorowym oświetleniem. Sterownik Mi Light RGBW umożliwi Ci wybór dowolnego koloru z palety barw RGB, ale i światła białego, którym dysponuje podłączone źródło światła. Mi Light RGBW to również wiele dodatkowych funkcji, takich jak wiele zaprogramowanych automatycznych trybów świecenia czy możliwość tworzenia harmonogramu pracy. W ofercie sklepu Mario LED znajdziesz najpopularniejsze sterowniki Mi Light RGBW z możliwością obsługi za pomocą pilota, kontrolera ściennego lub aplikacji mobilnej.

Sterownik RGBW Mi Light

Odbiornik Mi Light RGBW, jak i pozostałe sterowniki tej marki to obecnie jedne z najpopularniejszych urządzeń na rynku. Tworzą one system, który pozwala kontrolować oświetlenie w sposób bardziej zaawansowany od standardowych sterowników radiowych czy tych na podczerwień. Sterowniki Mi Light umożliwią Ci pełną kontrolę nad sterowanym oświetleniem. Z powodzeniem obsłużą każdy model taśmy LED RGBW zasilanej prądem o napięciu 12V lub 24V. Warto podkreślić również, że są to urządzenia proste w obsłudze i instalacji. Wystarczy jedynie podłączyć odbiornik między zasilaczem a sterowanym źródłem światła, a następnie przeprowadzić wstępny proces parowania. Sterownik Mi Light RGBW może pracować w systemie 1-strefowym, ale wiele odbiorników, będziesz mógł podzielić również na indywidualnie sterowane sekcje. Tak zaawansowany system sterowania oświetleniem to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, ale i funkcjonalność.

Kontroler RGBW Mi Light – jaki wybrać

Urządzenie Mi Light RGBW to sterownik, który do obsługi wymaga zastosowania odpowiedniego kontrolera. Do sterowania oświetleniem RGBW możemy wybrać zarówno bezprzewodowy pilot, kontroler ścienny, jak i darmową aplikację mobilną. Każdy sterownik Mi Light RGBW może być sparowany z wieloma kontrolerami, co pozwoli Ci na jego obsługę za pomocą wielu urządzeń jednocześnie. Mi Light RGBW występuje w wielu różnych modelach, a coraz większą popularnością cieszą się również urządzenia Tuya SMART i ZigBee. Te pierwsze będziesz mógł zintegrować z oświetleniem sterowanym aplikacją Tuya, natomiast drugi model, kompatybilny jest z protokołem ZigBee 3.0. Każdy nasz sterownik Mi Light RGBW posiada wiele funkcji, dzięki którym łatwo dopasujesz światło do własnych potrzeb i preferencji. Prócz możliwości płynnej zmiany koloru świecenia, pozwoli Ci również na regulację intensywności i nasycenia każdej barwy.

Mi Light RGBW Wi-Fi – sterowanie aplikacją

Sterowniki Mi Light RGBW to innowacyjne urządzenia, które umożliwią Ci sterowanie oświetleniem również z poziomu aplikacji na smartfonie. Każdy dostępny w naszym sklepie sterownik LED RGBW możesz sparować z domową siecią Wi-Fi. W przypadku standardowych urządzeń, wymagane będzie zastosowanie dodatkowego mostka Wi-Fi (WL-BOX). Jeśli chcesz postawić wyłącznie na sterowanie oświetleniem przy użyciu aplikacji mobilnej, możesz wybrać również sterowniki z serii W. Nie wymagają one zastosowania dodatkowego mostka, a dodatkowo są kompatybilne z aplikacją Tuya SMART. W przypadku wyboru inteligentnych systemów sterowania warto zainteresować się także modelami “Z” kompatybilnymi z systemem ZigBee 3.0. Dzięki łączności zgodnej z protokołem ZigBee 3.0 ich zasięg sięga aż 100 metrów i są one w pełni kompatybilne z danym systemem Smart Home. Oczywiście sterownik Mi Light RGBW możesz w dowolnej chwili doposażyć w standardowy kontroler przenośny lub ścienny i kontrolować nim oświetlenie zamiennie razem z aplikacją mobilną.