Sterownik LED korytarzowy to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie naszych klientów. Jest to nowoczesny kontroler, współpracujący z włącznikami bistabilnymi, który pozwoli Ci cieszyć efektowną animacją płynącego światła na Twoim korytarzu. Sterownik korytarzowy LED przeznaczony jest do cyfrowych taśm LED i w zależności od wybranego modelu, podłączymy do niego Ledy jednokolorowe, RGB lub RGBW. Jest on kompatybilny z najpopularniejszymi pilotami z serii Mi-Light, za pomocą których będziesz mógł przeprowadzić wstępną konfigurację sterownika, a także ustawić rodzaj animacji, jej prędkość, oraz jasność. Sterownik korytarzowy LED może być włączany manualnie przy użyciu włączników bistabilnych. W momencie włączenia sterownika wystąpi płynne rozwinięcie animacji, natomiast po wyłączeniu jej płynne zwinięcie.

Filtruj

Sterownik LED korytarzowy - cyfrowy

Dostępny w naszym asortymencie sterownik korytarzowy LED to urządzenie przeznaczone do cyfrowych taśm LED. Oznacza to, że podłączymy do niego najpopularniejsze taśmy LED cyfrowe wyposażone w mikroprocesory sterujące WS2811 lub TM1814. Taka konstrukcja sprawia, że nasz sterownik LED korytarzowy pozwala na uzyskanie niezwykłych efektów świetlnych, nieosiągalnych dla typowych i standardowych kontrolerów do LED. Sterownik korytarzowy Elegant możemy podłączyć do większości włączników bistabilnych dostępnych na rynku. Taki zestaw korytarzowy w momencie dotknięcia włącznika wyzwala animację sterownika, która rozwija się zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby przechodzącej po korytarzu.

Sterownik korytarzowy i animacja płynącego światła

Animacja płynącego światła na korytarzu to efekt niezwykle pożądany w każdej nowoczesnej aranżacji. Wykorzystując sterownik korytarzowy do cyfrowych taśm LED, będziesz mógł stworzyć efektowną animację rozwijającego i zwijającego się światła. Dostępne w naszym sklepie sterowniki korytarzowe przeznaczone są do cyfrowych taśm LED Mono, RGB i RGBW. Ich funkcje takie jak długość instalacji czy rodzaj animacji będziesz mógł ustawić za pomocą pilota Mi-Light natomiast włączyć lub wyłączyć światło przy pomocy standardowych włączników bistabilnych, lub kontrolerów dotykowych. Sterownik LED korytarzowy przy każdym włączeniu instalacji wyzwoli efekt płynnie rozwijającego się światła, natomiast przy jej wyłączeniu natomiast płynne zwinięcie animacji. Do każdej ze swoich instalacji będziesz mógł wybrać zarówno sterownik korytarzowy w wersji pojedynczej (modele F26, F27 i F28), jak i urządzenie obsługujące do aż 8 wyjść sterujących (modele F106, F107, F108).