Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED RGB Zestaw

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawy LED RGB, które na pewno przypadną Ci do gustu. Taśmy LED RGB w zestawach dostępne są w jeszcze niższej cenie, niż wybierane oddzielnie poszczególne produkty, a w dodatku wszystkie elementu kompletu doskonale ze sobą współpracują. W naszym sklepie oferujemy zestawy taśm LED RGB z dedykowanymi sterownikami oraz indywidualnie dobranymi zasilaczami do każdego z kompletów. W naszym asortymencie występują taśmy LED RGB o różnej długości, w zestawach z dodatkowymi akcesoriami, dobranymi odpowiednio do mocy, oraz napięcia zasilającego paska LED. Wybierając zestaw LED RGB, decydujesz się na komplet, który będzie wystarczający do instalacji wielokolorowych pasków LED w Twoim domu, biurze czy firmie.

Taśmy LED RGB – zestawy HIGHLIGHT

Oferowane zestawy LED RGB zostały wyposażone wyłącznie w produkty renomowanych producentów, dlatego są dobrym i sprawdzonym wyborem dla każdego z naszych klientów. Taśmy LED RGB w zestawach to paski z serii HIGHLIGHT oraz Premium, które w odróżnieniu od najtańszych produktów na rynku, wyróżniają się dłuższą gwarancją, zastosowaniem wysokiej jakości diod LED Epistar oraz w wybranych modelach aż potrójnym podłożem PCB. Zalecamy ich montaż i instalację, wykorzystując do tego profile do taśm LED, które są w stanie nawet kilkukrotnie wydłużyć żywotność Twojej instalacji oświetleniowej dzięki odpowiedniemu odprowadzaniu ciepła. Taśmy LED RGB i zestawy są idealną propozycją dla klientów, którzy nie chcą mieć problemów z wyborem produktów do oświetlenia swojego wnętrza. W naszym sklepie dostępne są zestawy LED RGB o różnych mocach i długościach, czemu z łatwością dobierzesz komplet, który spełni się w przypadku każdej indywidualnej instalacji oświetleniowej.

Zestawy LED RGB ze sterownikiem i zasilaczem

Nasze taśmy LED RGB i zestawy w komplecie posiadają sterowniki i zasilacze, czyli niezbędne akcesoria do ich podłączenia. Sterowniki Mi-Light, które znajdziemy z taśmą LED to obecnie najbardziej praktyczne i funkcjonalne produkty przeznaczone sterowania nowoczesnym oświetleniem LED 12V i 24V. W naszych zestawach znajdziemy dwa różne piloty, którymi z łatwością będziesz mógł sterować swoim wielokolorowym oświetleniem LED. Bardzo praktycznym dodatkiem jest również uchwyt na pilota, który pozwoli Ci na jego wygodne przechowywanie na ścianie salonu, sypialni czy korytarza. Każdy oferowany zestaw RGB został wyposażony również w dedykowany zasilacz LED, którego moc dobierana jest indywidualnie do każdego z naszych zestawów. Urządzenia zasilające w kompletach to produkty marki Mean Well czy uznanego producenta zasilaczy. Są to komponenty wysokiej jakości, wyposażone w niezawodną elektronikę, które wyróżniają się sprawdzonymi parametrami i długą żywotnością

Zestaw LED RGB – konfiguracja i podłączenie

Każdy zestaw LED RGB z pilotem i zasilaczem wymaga indywidualnego podłączenia oraz podstawowej konfiguracji. W przypadku naszych taśm LED RGB w zestawach sterownik należy zainstalować między zasilaczem a samym paskiem LED, po czym możemy podłączyć nasze oświetlenie bezpośrednio do instalacji 230V. Przy pierwszym podłączeniu zestawów LED RGB zwróćmy uwagę czy nasz system sterowania jest już wstępnie sparowany. W przypadku brakuj reakcji po wciśnięciu przycisków pilota, należy w przypadku sterowników z serii Mi-Light wykonać parowanie ręczne w trakcie 3 pierwszych sekund od podłączenia instalacji (instrukcja w zestawie ze sterownikiem). Dostępne w naszym sklepie taśmy LED RGB i zestawy dostępne są w różnych długościach, o napięciu zasilającym 12V lub 24V. Wybierając zestaw LED RGB 12V, w przypadku instalacji dłuższych niż 5 metrów, zasilanie do taśmy LED należy doprowadzić w przynajmniej dwóch miejscach. Decydując się na zestaw 24V, czyli o wyższym napięciu zasilającym tę długość możemy wydłużyć nawet do 10 metrów.