Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Pilot Mi Light

Każda instalacja oświetleniowa oparta o produkty LED z możliwością sterowania, wymaga wykorzystania odpowiedniego kontrolera. Właśnie dlatego marka Mi Light stworzyła różne modele urządzeń, za pomocą których z łatwością obsłużysz każdy rodzaj oświetlenia. Pilot do sterownika Mi Light występuje w wersji przenośnej (zasilanie bateryjne 2xAAA) lub ściennej, wymagającej stałego podłączenia do zasilania 12V/24V lub 230V). Pilot Mi Light może łączyć się bezprzewodowo ze sterownikiem poprzez transmisję radiową 2,4GHz, lub być w pełni indywidualnym urządzeniem sterującym (modele P). Wybierz jeden z pilotów Mi Light aby cieszyć się wygodnym i intuicyjnym kontrolerem, który wykorzystasz w prostych i rozbudowanych systemach oświetlenia.

Mi Light pilot – nowoczesny kontroler do LED

Pilot Mi Light to kontroler przeznaczony do obsługi sterowników lub inteligentnych źródeł światła. Pozwoli Ci na łatwe i wygodne sterowanie oświetleniem. Piloty Mi Light są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy sparować je z odpowiednim sterownikiem, aby zmienić tryb lub kolor oświetlenia. Dzięki nim będziesz mógł swobodnie zmieniać intensywność światła lub jego barwę, dostosowując je do indywidualnych potrzeb, lub tworząc rozmaite efekty dekoracyjne. Dodatkowo sterowniki Mi Light mają możliwość podziału oświetlenia na indywidualnie kontrolowane strefy. Za pomocą jednego pilota, będziesz w stanie obsłużyć nawet do 8 sterowanych sekcji.

Piloty Mi Light są kompatybilne z inteligentnymi źródłami światła MiBoxer oraz sterownikami działającymi w danym systemie – Mono, RGB i RGBW. Są to wszechstronne urządzenia, które dostosowują się to do indywidualnych preferencji użytkowników. Mi Light pilot to nie tylko estetyczny element dekoracyjny naszego pomieszczenia – to także narzędzie ułatwiające codzienne życie oraz oferujące pełną kontrolę nad oświetleniem LED.

Pilot do sterownika Mi Light Mono, RGB i RGBW

Marka Mi Light zaoferuje Ci nie tylko pilot, ale także innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na wygodne kontrolowanie swojego oświetlenia. Pilot Mi Light pozwoli nie tylko na łatwą zmianę barwy czy intensywności światła, ale także na wybór jednego z automatycznych trybów. Jednym z jego największych atutów jest uniwersalność. W zależności od wybranego modelu pilot Mi Light umożliwi obsługę taśmy LED jednokolorowej (Mono, CCT), jak i wielokolorowej (RGB, RGBW i RGB+CCT). Ponadto jego gustowny wygląd i ergonomiczny kształt sprawiają, że wygląda nie tylko ponadczasowo, ale także bardzo dobrze leży w dłoni.

Programowanie pilota Mi Light

Każdy pilot Mi Light – przenośny jak i model ścienny wymaga wstępnego programowania. Oznacza to, że za pomocą kilku kliknięc przycisków będziesz w stanie przypisać do danej strefy na pilocie kilka sterowników lub źródeł światła. Co więcej, będziesz mieć możliwość zaprogramowania wielu różnych scenariuszy oraz ich późniejsze szybkie uruchamianie za pomocą dedykowanych przycisków.

Programowanie pilota Mi Light jest proste i intuicyjne. Przypisując do niego urządzenia marki MiBoxer, należy najpierw odłączyć zasilanie od źródła światła na przynajmniej 10 sekund. Następnie po ponownym podłączeniu powinniśmy w ciągu 3 pierwszych sekund, trzykrotnie nacisnąć przycisk „ON” (pilot 1-strefowy) lub wybranej strefy (pilot wielostrefowy). Po poprawnym sparowaniu światło powinno 3 razy rozbłysnąć się, a następnie wrócić do ciągłego świecenia.

Pilot Mi Light to uniwersalne urządzenie, które pozwoli Ci obsłużyć również sterowniki Elegant. Programowanie w tym przypadku polega na włączeniu zasilania sterownika, a następnie w ciągu 2 sekund należy nacisnąć przycisk M, a potem wybrać odpowiednią strefę. Źródło światła w momencie sparowania powinno kilkukrotnie zamigać.