Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśmy LED Profesjonalne

Profesjonalne taśmy LED to uniwersalne paski, które mogą być wykorzystywane do wielu celów i aranżacji. Paski Led mogą być używane jako oświetlenie główne, nastrojowe lub dekoracyjne. Każda z dostępnych taśm LED w naszej ofercie została wyposażona w dwustronną taśmę klejącą, dzięki czemu bez problemu zamontujesz ją na każdej płaskiej powierzchni. Taśmy Ledowe dostępne są w wersji Mono – jednokolorowej, RGB, RGBW i RGB+CCT, a do każdego z modeli przygotowaliśmy indywidualny system sterowania pilotem, sterownikiem naściennym lub aplikacją. Sprawdź nasze taśmy LED profesjonalne i postaw na sprawdzoną jakość.

Taśma LED w wersji HIGHLIGHT – dlaczego warto?

Taśmy LED dostępne są obecnie w różnych wersjach, ale w naszym sklepie oferujemy wyłącznie paski Ledowe najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Obecnie w naszej ofercie znajdziesz dwie serie taśm LED: HIGHLIGHT oraz PREMIUM.

Taśmy LED HIGHLIGHT to profesjonalne paski Ledowe, które zostały wyposażone w wydajne i niezawodne diody Epistar oraz potrójne podłoże PCB. Takie połączenie stanowi gwarancje długiej i bezproblemowej pracy, przez co taśmy Ledowe z serii HIGHLIGHT mogą świecić nawet przez całą dobę. Zastosowane w nich diody LED są na tyle trwałe, że szczycą się żywotnością, która sięga nawet 50 000 godzin, a grube podłoże PCB, zapewnia im odpowiednie odprowadzanie ciepła. Na każdy produkt z serii HIGHLIGHT udzielamy 3-letniej gwarancji.

Druga seria naszych LED, to taśmy Premium, które stanowią doskonałą odpowiedź na najtańsze obecnie na rynku paski LED z serii ekonomicznej. Taśmy Ledowe Premium są zdecydowanie lepszą alternatywą od tanich pasków LED i pomimo zastosowania wysokiej jakości komponentów, dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Taśmy LED Premium zostały wyposażone w niezawodne diody LED, oraz podwójne podłoże PCB. Na każdy produkt z serii Premium udzielamy 2-letniej gwarancji.

Taśmy Ledowe – rodzaje diod

Paski LED to dziś ogromny wybór, dlatego dla każdego z naszych klientów przygotowaliśmy krótką rozpiskę wszystkich dostępnych w naszym asortymencie taśm LED. Taśmy Ledowe dzielimy głównie na rodzaj diod, które równocześnie definiują zakres zastosowań danego modelu. Taśmy LED mają różne oznaczenia, ale najczęściej ich symbol odnosi się właśne do rodzaju zastosowanych w nich diod LED.

  • Taśmy LED SMD3528 – najpopularniejsze paski Ledowe przeznaczone do dekoracyjnego i ozdobnego oświetlenia. Wyposażone w diody SMD3528 (wymiar diody 3,5×2,8 mm). Występują w różnych barwach światła, od typowo białych, po kolory, takie jak czerwony, zielony czy niebieski. Taśma LED SMD3528 to jednokolorowy pasek LED, który najczęściej wykorzystywany jest do delikatnego i efektownego oświetlenia dekoracyjnego.
  • Taśmy LED SMD2835 – to obecnie najbardziej uniwersalne paski LED, które dostępne są w różnych mocach i będziemy mogli je wykorzystać w wielu aranżacjach oświetleniowych. Taśma LED SMD2835 została wyposażona w diody o wymiarach 2,8×3,5 mm, które mogą zaskoczyć wielu naszych klientów swoją mocą. Taśma LED SMD2835 może mieć moc od 4,8W/m po 20W/m, a wszystko dzięki wysokiej efektywności i elastyczności, jaką może pochwalić się dioda SMD2835.
  • Taśmy LED SMD5050 – kiedy oczekujesz mocniejszego oświetlenia dekoracyjnego, to właśnie taśmy LED 5050 będą najlepszym wyborem. Taśma LED SMD5050 została wyposażona w diody o wymiarach 5,0×5,0 mm i dostępna jest w mocy 14,4W/m. Ten model taśmy LED jest w stanie wygenerować strumień światła o sile około 1000 lumenów na metr. Najczęściej wykorzystujemy ją do mocniejszego oświetlenia dekoracyjnego lub punktowego, a występuje ona w wersji jednokolorowej lub wielokorowej RGB.
  • Taśmy LED SMD5630 – paski LED wyposażone w diody SMD5630 to obecnie jedne z najmocniejszych taśm dostępnych na rynku. Taśma Ledowa wyposażona w 60 diod SMD5630/m (o wymiarze 5,6×3,0 mm) pobiera 18W, a jej wydajność świetlna sięga aż 1800 lumenów/m. Taśma LED 5630 występuje w barwie ciepłej, neutralnej lub zimnej i doskonale sprawdzi się nawet jako główne źródło światła.
  • Taśmy LED COB – bezpunktowa taśma LED to najnowszy trend na rynku oraz jedyny pasek, który jest w stanie zaproponować naszym klientom w pełni jednolitą linię światła. Taśma LED COB dostępna jest o różnym zagęszczeniu diod, a poprzez zastosowanie specjalnego luminoforu, nie uświadczymy tutaj efektu kropkowania światła.
  • Taśmy LED SMD2216 – zastosowanie wyjątkowo małych diod LED w taśmie ma wiele atutów. Taśma LED 2216 poprzez zastosowanie diod o wymiarach 2,2×1,6 mm słynie z wyjątko dużego ich zagęszczenia na metrze bieżącym (240 LED/m), a przy użyciu profila z mlecznym kloszem, jest w stanie zaproponować nam w pełni jednolitą linię światła. Taśmy LED SMD2216 występują o mocy 15W/m i są w stanie wygenerować strumień świetlny sięgający 1200 lumenów.

Profesjonalne taśmy LED – zalety

Taśmy LED Profesjonalne to ogromna liczba zalet w porównaniu z najtańszymi paskami Ledowymi z serii ekonomiczne. Wszystkie profesjonalne taśmy LED zostały wyposażone przede wszystkim w wydajne i niezawodne diody LED. Najczęściej te modele taśm LED słyną z markowych chipów firm, które od wielu lat słyną ze swojej bezawaryjności i wysokiej jakości. Taśmy LED Profesjonalne to również grube podłoże PCB, które zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła z diod LED. Taka konstrukcja sprawia, że chip LED jest w stanie pracować znacznie dłużej, a jego żywotność jest nawet kilkukrotnie dłuższa niż standardowych taśm LED z serii ekonomicznej. W ciągłej sprzedaży staramy się oferować wyłącznie sprawdzone i niezawodne taśmy LED z najwyższej półki. Potwierdzeniem wykonania naszych taśm z najwyższą dbałością jest ich długoletnia gwarancja. Dla modeli z serii Premium 2-lata natomiast dla serii HIGHLIGHT aż 3-lata gwarancji.

Paski Ledowe i ich zastosowanie

Taśmy Ledowe to dziś niezwykle popularne rozwiązanie w aranżacji oświetlenia wewnętrznego lub zewnętrznego. Paski LED stanowią liniowe źródło światła, które wykorzystać możemy do dekoracyjnego lub głównego oświetlenia. Doskonale sprawdzą się w sufitach podwieszanych lub jako efektowne i nowoczesne doświetlenia ścian, mebli czy schodów. W naszym asortymencie dostępne są taśmy LED wewnętrzne o podstawowej klasie szczelności, a także paski Ledowe zabezpieczone wodoodporną powłoką, które doskonale sprawdzą się w łazienkach czy instalacjach zewnętrznych. Taśmy LED to obecnie niezwykle uniwersalne oświetlenie, które spektrum zastosowań jest niczym nieograniczony. W zależności od wybranego modelu taśmy LED wykorzystać będziemy mogli ją odpowiednio w warunkach domowych i komercyjnych. Użyjemy ich zarówno jako dodatkowe oświetlenie mebli, jak i w trakcie tworzenia wyjątkowych lamp, wykorzystując do tego profil aluminiowy do taśmy LED.

Taśma LED na metry

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie taśmy LED sprzedawane są na metry, co oznacza, że wybierając daną ilość paska LED, otrzymasz od nas dokładnie taką zamawianą długość co do metra. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie w przypadku krótkich, kilkumetrowych instalacji oświetleniowych, jak i długich linii światła, których nie chcemy łączyć samodzielnie. Taśma LED sprzedawana pod wymiar to ukłon dla wszystkich naszych klientów, którzy decydując się na wysokiej jakości pasek LED i nie chcą przy tym przepłacać za nadwymiar, którego nigdy później nie wykorzystają. Oferowane w naszym sklepie taśmy LED na metry dostępne są pod zamówienie każdego z naszych klientów, a można kupić je w pojedynczych 1-metrowych odcinkach, ale także wybrać długi pasek LED, o długości do 50 m. Cena naszych produktów dotyczy 1 metra taśmy LED. Oznacza to, że przewody przyłączeniowe należy przylutować we własnym zakresie.

Taśmy Ledowe na zewnątrz

Taśmy LED możemy stosować również w instalacjach zewnętrznych, jak i łazienkach. Taśmy LED wodoodporne dostępne w naszym sklepie, zabezpieczone są specjalną powłoką HEAT SHRINK. Jest to wodoodporna powłoka, która zapewnia naszym taśmom klasę szczelności IP65. Oznacza to, że są odporne na działanie wody, wilgoci, ale również pary wodnej czy kurzu. Taśmy LED IP65 doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, w których taśmy LED będą narażone na podwyższoną wilgotność, kontakt z wodą lub obfite zapylenie. Powłoka HEAT SHRINK to wyjątkowo cienka i szczelna otulina, która zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła i nie żółknie podobnie jak taśmy LED pokryte silikonem. Ponadto wszystkie taśmy LED, które dostępne są w naszej ofercie, możemy zabezpieczyć wodoodpornym lakierem NANO. Jest to opcja realizowana na indywidualne zamówienie naszych klientów i dostępna praktycznie dla każdego paska LED.

Kolorowe taśmy LED

Taśmy Ledowe to nadal bardzo chętnie wykorzystywane dekoracyjne źródło światła, Oczywiście standardowe białe barwy paska LED, są używane najczęściej w celu dodatkowego oświetlenia, a do dekoracji wykorzystujemy kolorowe taśmy LED. W naszej hurtowni dostępne są jednokorowe taśmy LED, które występują w kolorze czerwonym, fioletowym, niebieskim, zielonym, żółtym, bądź różowym, a wszystkie z nich słyną z wysokiej intensywności światła i dostępne są wyłącznie w wersji Premium.

Dla klientów, którzy chcą mieć dowolność wyborze barwy światła, bardzo interesującą propozycją będą wielokolorowe taśmy LED RGB czy RGBW. Taśmy LED RGB dają nam możliwość wyboru dowolnego koloru z palety barw RGB, natomiast taśma LED RGBW może nam zaoferować również wybraną barwę bieli. Dostępne są także taśmy LED CCT, w których będziemy mogli kontrolować barwę bieli i swobodnie zmieniać światło z ciepłego na zimne, a także taśmy LED RGB+CCT, które zaoferują nam pełne spektrum barw do wyboru. Wszystkie te możliwości taśm LED będą dostępne, jeśli wybierzemy do nich odpowiedni sterownik LED. Mario-LED to oficjalny dystrybutor marki Mi-LIGHT i Elegant dlatego możemy zaoferować Państwu dowolność w wyborze systemu sterowania Waszym oświetleniem. Oczywiście w swoim asortymencie mamy dostępne również zasilacze LED, które są niezbędne do podłączenia każdej taśmy LED.