Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik muzyczny LED

Sterownik LED muzyczny to urządzenie, które pozwoli zsynchronizować Twoje nowoczesne oświetlenie z grającą muzyką. Kontroler muzyczny LED ma wszystkie funkcje standardowego sterownika do taśm LED, a dodatkowo wyposażony został w gniazdo Mini Jack lub wbudowany mikrofon. Sterownik muzyczny LED z gniazdem Mini Jack pozwoli Ci na podłączenie do niego dowolnego wyjścia dźwięku audio i synchronizację efektów świetlnych z grającą muzyką. Podobne zadanie w drugim modelu pełni mikrofon. Wykrywa on tempo utworu i odpowiednio dostosowuje animacje świetlne w rytm grającej muzyki. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz sterownik muzyczny LED RGB i RGBW, który jest przeznaczony do standardowych taśm LED lub jej odpowiedników w wersji cyfrowej.

Sterownik LED muzyczny Digital

Sterownik muzyczny LED cyfrowy to wielofunkcyjny kontroler, do którego możemy podłączyć cyfrowe taśmy LED w wersji RGB lub RGBW. W zależności od wybranego modelu obsługuje on najpopularniejsze układy scalone (tj. WS2811 lub TM1814) i przeznaczony jest do LED zasilanych prądem o bezpiecznym napięciu w zakresie 5-24V. Sterownik LED muzyczny Digital ma wszystkie funkcje standardowe sterownika, a także prawie 100 wbudowanych automatycznych efektów świetlnych. Obsługiwać go możemy za pomocą najpopularniejszych pilotów z serii Mi-Light, przycisków dzwonkowych, aplikacji mobilnej Elegant, a także rozbudowanego sterownika dotykowego – świetlika B320.

Każdy sterownik muzyczny LED, który jest dostępny w naszym sklepie to urządzenie polskiego producenta firmy Elegant, którego produktów jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Są to niezawodne urządzenia, które możemy indywidualnie skonfigurować pod indywidualne zamówienie każdego z naszych klientów. Ponadto sterowniki muzyczne do LED podobnie jak urządzenia z serii Mi-Light możemy podzielić na wiele stref oświetlenia, którymi będziemy sterować, wykorzystując do tego tylko jeden kontroler. Wybierając pilot do LED, możemy zdecydować się na urządzenie, które obsłuży od 4 do nawet 24 stref niezależnie, a do każdej z nich będziemy mogli przypisać niezliczoną ilość odbiorników.

Kontroler muzyczny LED z mikrofonem lub z gniazdem Mini Jack

Sterownik LED może działać w rytm muzyki dlatego, że został wyposażony we wbudowany mikrofon lub gniazdo Mini Jack. Sterownik muzyczny LED z wbudowanym mikrofonem automatycznie wykrywa tempo utworu i dostosowuje swoją czułość do jego głośności. W przypadku wersji z mikrofonem jakość synchronizacji z muzyką zależy od jej gatunku. Nasze sterowniki muzyczne są zoptymalizowane pod muzykę dyskotekową i taneczną z wyraźnym i regularnym rytmem. Ich mikrofon jest czuły głównie na basy i z tego powodu nie będzie słyszał muzyki odtwarzanej z małych głośników laptopa czy telefonu. W przypadku wersji Mini Jack sterownik LED muzyczny umożliwia podłączenie dowolnego wyjścia sygnału audio. Może być to telewizor lub laptop, a podłączony do niego sterownik muzyczny będzie automatycznie wykrywać tempo utworu i synchronizować efekty świetlne w rytm grającej muzyki.

Sterownik LED w rytm muzyki – synchronizacja

Każdy dostępny w naszym sklepie sterownik muzyczny LED został zaprogramowany w ten sposób, aby działać zarówno w trybie standardowym, jak i muzycznym. Oznacza to, że wybierając nasze urządzenie, będziesz mógł przy pomocy pilota wybrać efekty muzyczne bądź standardowe, niewspółpracujące z odtwarzanym dźwiękiem. Sterownik LED w rytm muzyki działa na zasadzie odbioru dźwięku i zaprogramowanych animacji, które dostosowują się do odtwarzanej aktualnie muzyki. Są to takie efekty jak animowane paski czy rozbłyski, tworzące efektowną animację, która dzięki synchronizacji z muzyką, jest coraz chętniej wybierane w nowoczesnych wnętrzach, jak i stanowi standardowe wyposażone klubów i pubów.

Sterownik muzyczny LED RGB i RGBW Cyfrowy

Kontroler muzyczny LED z powodzeniem obsłuży większość dostępnych na rynku cyfrowych taśm LED. Jest to sterownik LED cyfrowy, do którego podłączymy najpopularniejsze taśmy wyposażone w mikroprocesory sterujące m.in. WS2811 czy TM1814. Oznacza to, że nasz sterownik muzyczny LED przeznaczony jest zarówno do taśm LED Digital RGB, jak i RGBW. W zależności od wybranego modelu kontrolera należy zwrócić uwagę na ilość obsługiwanych przez niego pikseli oraz maksymalne obciążenie. Ilość obsługiwanych pikseli oznacza limit indywidualnie sterowanych sekcji taśmy LED, które będziemy mogli do niego podłączyć. Obciążenie sterownika stanowi natomiast maksymalną obsługiwaną przez niego moc podłączonych LED. Moc sterownika możemy pominąć w przypadku podłączenia oddzielnego zasilacza bezpośrednio do taśmy LED, wtedy jedynym jego ograniczeniem będzie maksymalna obsługiwana ilość pikseli.