Cyfrowy sterownik LED to urządzenie przeznaczone do kontrolowania oświetlenia Digital w wersji Mono, RGB i RGBW. Sterownik LED cyfrowy pozwala na uzyskanie wielu rozmaitych animacji i efektów świetlnych z wykorzystaniem programowalnych pikseli i taśm LED. Wiele wbudowanych automatycznych programów, a także możliwość sterowania przy pomocy pilota, świetlika lub dedykowanej aplikacji, pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości programowalnych LED. W naszym asortymencie znajdziesz sterowniki polskiego producenta firmy Elegant, których jesteśmy głównym dystrybutorem na naszym rynku. Są to urządzenia zaprojektowane z najwyższą dbałością, z wykorzystaniem wysokiej jakości elektroniki, a każde z nich możemy dostosować pod indywidualne wymagania każdego klienta. Obecnie w sprzedaży oferujemy sterowniki, do których podłączymy cyfrowe taśmy LED wyposażone w procesory sterujące m.in. WS2811, WS2812, TM1814, SK6812. Są to uniwersalne komponenty, które przeznaczone są do zasilania prądem o bezpiecznym napięciu w zakresie 5-24V.

Filtruj
241,20 1980,80 
241,20 1980,80 

Sterownik cyfrowy LED

Sterownik LED cyfrowy to kontroler, który służy do obsługi adresowalnych taśm LED i pikseli z mikroprocesorami sterującymi. Jest to specjalne urządzenie, które umożliwia użytkownikowi indywidualną kontrolę nad każdą sekcją taśmy LED czy wybranym pikselem. Sterowniki cyfrowe przeznaczone są do pracy z oświetleniem LED zasilanym prądem o napięciu 5-24V. Wybierając cyfrowy sterownik do LED powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko ja jego funkcję, ale również maksymalne obciążenie i ilość obsługiwanych pikseli. Obciążenie sterownika oznacza, maksymalną moc taśm LED jaką możemy do niego podłączyć (instalacja przelotowa) natomiast ilość obsługiwanych pikseli, wyznacza limit obsługiwanych, indywidualnie sterowanych sekcji taśmy LED. Maksymalną moc sterownika możemy pominąć w przypadku kiedy do jego instalacji wykorzystamy oddzielny zasilacz LED.

Systemy cyfrowe i programowalne to najlepsze rozwiązanie, dla naszych klientów, którzy oczekują od swojego oświetlenia znacznie więcej możliwości. Wybierając sterownik cyfrowy LED, decydujesz się na urządzenie, które zapewni Ci pełną kontrolę nad każdym pikselem zainstalowanej taśmy LED.

Cyfrowy sterownik LED - kompatybilne urządzenia

Sterownik cyfrowy LED ELEGANT stanowi uniwersalny kontroler programowalny, który będziemy mogli obsługiwać z wykorzystaniem wielu urządzeń. Sterowniki cyfrowe z tej serii są kompatybilne z najpopularniejszymi pilotami Mi-Light, jak i sterownikami naściennymi. Obsługiwać możemy je również za pomocą dedykowanego sterownika dotykowego - Świetlika B320. Przy pomocy kontrolerów Mi-Light będziemy w stanie podzielić oświetlenie cyfrowe na 4 bądź 8 indywidualnie sterowanych stref, natomiast wykorzystując Świetlik, będziemy w stanie podzielić je aż na 24 indywidualnie nazwane obwody.

Do sterowania oświetleniem cyfrowym możemy wykorzystać również aplikację Elegant, która dostępna jest w sklepie Play. Do sterowania cyfrowym oświetleniem przy pomocy urządzenia mobilnego niezbędne jest wykorzystanie mostka Wi-Fi R240. W naszym asortymencie znajdziesz również sterowniki cyfrowe DMX, przeznaczone do automatyki domowej oraz przemysłowej, jak i urządzenia kontrolowane przy pomocy włączników bistabilnych. Ogromną popularnością cieszy się dziś również sterownik LED cyfrowy-schodowy, który pozwoli Ci uzyskać efektowną animację świetlną na klatce schodowej.

Cyfrowy sterownik LED RGB, RGBW i Mono

Sterowniki do cyfrowych taśm LED możemy podzielić na urządzenia przeznaczone do jednokolorowego oświetlenia, jak i pikseli RGB oraz RGBW. W zależności od wybranych LED i ich procesorów sterujących należy wybrać do nich odpowiedni rodzaj sterownika. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli sterowników cyfrowych, a także zestawy, które pomogą stworzyć Ci Twoje indywidualne i niezwykle efektowne oświetlenie. Do najpopularniejszych sterowników dostępnych w ciągłej sprzedaży należą:

  • Sterownik LED muzyczny - dostępny z wbudowanym mikrofonem lub z gniazdem Mini Jack. Pozwala na synchronizację efektów świetlnych z grającą muzyką.
  • Sterownik matrycowy LED - wielofunkcyjny i inteligentny kontroler przeznaczony do do sterowania efektami świetlnymi na matrycach ułożonych z cyfrowych taśm lub modułów LED.
  • Sterownik LED cyfrowy na kartę SD - umożliwia tworzenie własnych efektów świetlnych, uruchamianych z karty micro SD.
  • Cyfrowy sterownik LED dzwonkowy - kontroler umożliwiający sterowanie oświetleniem cyfrowym z wykorzystaniem przycisków bistabilnych.
  • Sterownik sieciowy LED - przeznaczony do sterowania oświetleniem LED poprzez sieć komputerową. Możliwość integracji z systemami inteligentnego domu.
  • Sterownik cyfrowy LED DMX - służy do sterowania efektami świetlnymi na matrycach ułożonych z cyfrowych taśm lub modułów LED za pomocą systemu DMX.

Sterownik cyfrowy LED ELEGANT - polski producent

Dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów, w swoim asortymencie staramy się oferować jedynie sprawdzone produkty o niepodważalnej jakości. Podobnie jest w przypadku cyfrowych sterowników do LED. W naszym sklepie są to wyłącznie produkty pochodzące od polskiego producenta firmy Elegant, którego produktów jesteśmy głównym dystrybutorem na krajowym rynku. Sterownik cyfrowy LED ELEGANT to urządzenie zaprojektowane w Polsce, które w odróżnieniu od tanich zamienników wyróżnia się zastosowaniem wysokiej jakości elektroniki. Decydując się na ten cyfrowy sterownik LED, wybierasz kontroler, którego oprogramowanie jest ciągle wspierane i rozwijane, a także mamy pełną świadomość jego możliwości, a także wiedzę na temat długiej eksploatacji i użytkowania. Pełna znajomość działania sterowników cyfrowych pozwala nam również dostosować schemat pracy każdego urządzenia pod indywidualną instalację klienta. Jeśli jesteś zainteresowany personalizacją danego modelu sterownika, skontaktuj się z naszym działem handlowym.