Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Mi Light Wi-Fi

Urządzenia Mi Light Wi-Fi to produkty umożliwiające sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji mobilnej MiBoxer. Mostek Wi-Fi Mi Light należy podłączyć w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, co pozwoli na sterowanie odbiornikami i źródłami światła przy pomocy dedykowanej aplikacji na smartfonie. Mostek Mi Light pełni funkcję konwertera między sterownikami, umożliwiając sterowanie oświetleniem z wykorzystaniem darmowej aplikacji dostępnej na telefony z systemem Android i IOS. Urządzenia Mi Light Wi-Fi kompatybilne są ze standardowymi sterownikami, które nie zostały wyposażone w moduł Smart. Oznacza to, że każdy sterownik Mi Light będziesz mógł obsługiwać aplikacją, jeśli swoją instalację wyposażysz w przynajmniej jeden mostek Wi-Fi.

Mi Light Wi-Fi sterowanie aplikacją MiBoxer

Sterowanie oświetleniem przez aplikację mobilną jest bardzo wygodną formą komunikacji z inteligentnymi źródłami światła. W czasach kiedy telefon lub tablet zawsze jest w zasięgu ręki, ten sposób sterowania w całości zastąpi standardowy pilot do LED czy włącznik ścienny. System Mi Light Wi-Fi zaoferuje Ci także znacznie więcej możliwości sterowania od standardowego kontrolera. Aplikacja MiBoxer umożliwia tworzenie indywidualnych harmonogramów pracy, czy własnych scen i animacji. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi odbiornikami Mi Light Mono, CCT, RGB, RGBW i RGB+CCT, a także innymi inteligentnymi źródłami światła tej firmy. Jeden mostek Wi-Fi Mi Light umożliwi Ci sterowania nawet kilkunastoma urządzeniami, które będziesz mógł podzielić na indywidualnie kontrolowane strefy. Wystarczy podłączyć go do zasilania w dowolnym miejscu Twojego domu w zasięgu sieci Wi-Fi, która powinna obejmować również wszystkie urządzenia Mi Light, którymi chciałbyś sterować.

Mi Light Wi-Fi WL-BOX

Mostek Wi-Fi Mi Light to niewielkie urządzenie, które pozwala zwiększyć możliwości sterowania oświetleniem w Twoim domu lub biurze. Jest ono kompatybilne ze wszystkimi sterownikami radiowymi firmy Mi Light i umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą darmowej aplikacji MiBoxer. Mostek Wi-Fi Mi Light należy podłączyć w dowolnym miejscu, w zasięgu domowej sieci Wi-Fi. Wszystkie urządzenia, którymi będziesz chciał sterować, również powinny znajdować się w jej zasięgu. WL-BOX1 możesz podłączyć do zasilania z wykorzystaniem standardowej ładowarki do telefonu (zasilanie 5V 500mA). Korzystanie z tego urządzenia znacznie usprawnia obsługę oświetlenia LED. Za pomocą aplikacji MiBoxer będziesz mógł nie tylko regulować intensywność światła czy jego barwę, ale również pozwoli Ci na tworzenie harmonogramów pracy i indywidualnych scen. System Mi Light Wi Fi to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno w prostych, jak i rozbudowanych instalacjach oświetleniowych. Doskonale sprawdza się do sterowania oświetleniem opartym o taśmy LED, czy inteligentne lampy firmy Mi Light.

Mi Light Wi-Fi bramka ZigBee

Oświetlenie kompatybilne z protokołem ZigBee to obecnie standard w każdym projekcie opartym o system Smart Home. Za pomocą bramki ZigBee od firmy Mi Light będziesz mógł sterować wszystkimi produktami ZigBee, ale także grupować je, dzieląc na indywidualnie sterowane strefy, kontrolowane głosowo za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Assistant. Zasięg komunikacji dzięki zastosowaniu protokołu ZigBee 3.0 sięga do 100 metrów w otwartej przestrzeni i pozwala na kontrolę aż do 128 urządzeń jednocześnie. Bramka Mi Light ZigBee ZB-BOX2 podłączana jest podobnie jak standardowy mostek Wi-Fi do zasilania 5V 500mA. Do prawidłowego działania urządzenia niezbędne jest jednak podłączenie przewodu sieciowego RJ45 do połączenia bramki z siecią internetu. W naszym asortymencie dostępna jest również bramka ZB-BOX1, która łączy się bezprzewodowo z domową siecią Wi-Fi. Korzystając z jednego lub drugiego urządzenia będziesz w stanie zbudować inteligentny system oświetlenia w domu razem z produktami firmy Mi Light.