Kontroler LED RGB+CCT to urządzenie przeznaczone do obsługi wielokolorowego oświetlenia z możliwością regulacji barwy bieli. Sterownik RGB+CCT należy podłączyć między zasilaczem a źródłem światła. W zależności od wybranego modelu kontrolera będziesz mieć możliwość sterowania oświetleniem za pomocą pilota, włącznika ściennego lub aplikacji mobilnej. Ponadto każdy dostępny w naszym sklepie sterownik LED RGB+CCT możesz kontrolować niezależnie przy użyciu wielu urządzeń. Wykorzystując więcej niż jeden z odbiorników, będziesz w stanie podzielić oświetlenie na indywidualnie sterowane strefy. W asortymencie sklepu Mario-LED znajdziesz wiele modeli sterowników RGB+CCT, kompatybilnych z systemami automatyki domowej, a także aplikacją Tuya SMART i protokołem ZigBee.

Filtruj

Sterownik RGB+CCT - wybór urządzenia

Oświetlenie LED RGB+CCT to nowość na rynku i technologia wymagająca wyboru odpowiedniego systemu sterowania. RGB+CCT łączy w sobie możliwość emitowania dowolnego koloru z palety RGB, a także światła białego z regulacją temperatury CCT. Doskonale sprawdza się w celu zbudowania uniwersalnego oświetlenia dekoracyjnego i zadaniowego. Sterownik RGB+CCT pozwoli Ci na dostosowanie wszystkich parametrów światła za pomocą pilota, kontrolera dotykowego lub aplikacji na smartfonie.

Dostępne w naszej ofercie sterowniki RGB+CCT przeznaczone są do źródeł światła zasilanych prądem o bezpiecznym i niskim napięciu w zakresie 12-24 V. Oznacza to, są to uniwersalne urządzenia, które najczęściej stosowane są przy instalacji wielokolorowej taśmy LED. Sterownik RGB+CCT występuje najczęściej jako sam odbiornik wymagający osobnego kontrolera lub aplikacji do obsługi oświetlenia. Możesz zdecydować się również na sterownik dotykowy instalowany między zasilaczem a źródłem światła lub zestaw Mi-Light zawierający niezbędne akcesoria do sterowania wielokolorowym oświetleniem.

Sterownik do taśm LED RGB+CCT

Wybierając sterownik do taśmy LED RGB+CCT powinniśmy zwrócić uwagę na jej długość, napięcie zasilające, jak i moc całej podłączonej instalacji. W przypadku krótkich odcinków jest to najczęściej taśma LED RGB+CCT 12V. Wymaga ona podłączenia sterownika co 5 metrów paska, w celu zachowania tej samej mocy światła na całej jej długości. W przypadku rozbudowanych instalacji najczęściej wybierane jest zasilanie 24V. Pozwala to ograniczyć spadki napięcia po pasku i stosować sterowniki RGB+CCT jedynie co 10 metrów taśmy LED. W przypadku podłączenia dłuższych odcinków paska należy wykorzystać większą ilość odbiorników lub zdecydować się na dedykowane wzmacniacze sygnału.

Każdy dostępny w naszej ofercie sterownik LED RGB+CCT to uniwersalne urządzenie, obsługujące instalacje 12V i 24V. Wybierając kontroler RGB+CCT należy jednak zwrócić uwagę na jego maksymalne obsługiwane obciążenie. Moc podłączonego źródła światła powinna być przynajmniej 5% mniejsza o maksymalnej obsługiwanej przez dany model sterownika. Taka instalacja pozwoli na długie i prawidłowe działanie całego systemu sterowania przez cały okres jego użytkowania.

Kontroler LED RGB+CCT

Sterownik LED RGB+CCT to najczęściej odbiornik wymagający zastosowania dedykowanego kontrolera. Pilot do LED, kontroler ścienny, przycisk dzwonkowy lub aplikacja mobilna pozwolą Ci na wygodną obsługę oświetlenia RGB+CCT, zmianę jego barwy czy też regulację jasności. Kontroler LED RGB+CCT łączy się bezprzewodowo z odbiornikami, a dzięki zastosowaniu komunikacji radiowej o wysokiej częstotliwości (2,4GHz) jego zasięg sięga nawet 30 metrów.

Sterowniki Mi-Light to obecnie najczęściej wybierany rodzaj kontrolerów na rynku. Są wygodne i intuicyjne w obsłudze, pozwalają na sterowanie oświetleniem za pomocą różnych urządzeń i aplikacji mobilnej, a także umożliwiają podział źródeł na indywidualnie kontrolowane sekcje. Sterownik RGB+CCT firmy Mi-Light pozwoli Ci na kompleksowe sterowanie oświetleniem, a także indywidualne dostosowanie systemu do potrzeb danej instalacji i jej użytkowników. W asortymencie sklepu Mario LED znajdziesz szeroki wybór niezbędnych akcesoriów do sterowania wielokolorowym oświetleniem RGB+CCT. W ciągłej sprzedaży oferujemy jedynie sprawdzone i cenione na rynku urządzenia, które cieszą się uznaniem wśród wszystkich naszych klientów.