Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik LED CCT

Sterownik CCT do taśm LED to urządzenie, które pozwala na precyzyjną regulację temperatury barwowej oraz natężenia światła. Umożliwia swobodne sterowanie oświetleniem o zmiennej barwie bieli z serii Multi White. Podłączając sterownik LED CCT między zasilaczem a źródłem światła, będziesz mógł swobodnie zmieniać barwę światła białego od ciepłej do zimną. Zakres regulacji temperatury barwowej zależy od rodzaju podłączonego do sterownika oświetlenia. Pamiętaj, że każdy sterownik LED CCT współpracuje jedynie ze źródłami światła o zmiennej barwie bieli – Multi White. W ofercie sklepu Mario-LED znajdziesz inteligentne sterowniki do taśm LED CCT z możliwością kontroli za pomocą pilota, sterownika dotykowego lub aplikacji mobilnej. Dostępne mamy również urządzenia kompatybilne z protokołem ZigBee.

Sterownik CCT do taśm LED Multi White

Sterownik LED CCT wykorzystywany jest w przypadku instalacji oświetlenia o zmiennej barwie bieli. Pozwala na swobodną regulacją światła białego w zakresie, jaki oferuje dany model urządzenia. W naszym asortymencie najczęściej wybierane są taśmy LED CCT umożliwiające regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K. Sterownik CCT to uniwersalne urządzenie, które pozwoli Ci na sterowanie taśmą LED 12V i 24V. W przypadku minimalistycznych systemów wystarczające będą kontrolery 12V, natomiast kiedy decydujesz się na rozbudowaną instalacje, dużo lepszym rozwiązaniem będzie wybór oświetlenia 24V. W naszym asortymencie znajdziesz standardowy sterownik CCT, jak i urządzenia współpracujące z domową siecią Wi-Fi jak i z protokołem ZigBee. Standardowy sterownik LED CCT będziesz mógł kontrolować za pomocą pilota lub sterownika dotykowego Mi-Light. Urządzenia Wi-Fi Mi-Light współpracują z aplikacją mobilną Mi-Boxer i Tuya Smart, natomiast sterowniki firmy Elegant mają swoją indywidualną aplikację.

Sterownik LED CCT Wi-Fi

Sterowanie oświetleniem CCT możliwe jest nie tylko za pomocą pilota lub kontrolera, ale również aplikacji mobilnej. W swoim asortymencie oferujemy różne rodzaje urządzeń kompatybilne z najpopularniejszymi systemami sterowania. Sterownik LED CCT Wi-Fi będzie mógł połączyć siecią domowego internetu i zaoferuje Ci możliwość sterowania oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu. Każdy dostępny w naszym sklepie sterownik CCT Wi-Fi jest kompatybilny również z pilotem Mi-Light, a także z wybraną aplikacją mobilną. W przypadku kontrolerów Mi-Light mamy aplikację Tuya Smart oraz MiBoxer. Sterowniki Elegant mają możliwość komunikacji poprzez sieć Wi-Fi i dedykowaną aplikację wyłącznie przy wykorzystaniu dodatkowego mostka R240.

Sterownik LED CCT Wi-Fi to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sterować oświetleniem w swoim domu za pośrednictwem domowej sieci internetu. Jest to urządzenie, które pozwoli Ci na regulację jasności i temperatury barwowej światła z dowolnego miejsca w domu lub nawet poza nim. Sterowanie oświetleniem CCT za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie jest bardzo wygodne i intuicyjne. Nie trzeba już korzystać z tradycyjnych przełączników ani pilotów, a wszystkie ustawienia można dostosować do własnych preferencji. Sterownik LED CCT Wi-Fi oferuje również wiele dodatkowych funkcji, takich jak harmonogram włączania i wyłączania światła czy zdalna kontrola zaprogramowanych stref oświetlenia jednocześnie.

Warto podkreślić, że instalacja sterownika CCT jest bardzo prosta – wystarczy podłączyć go do źródła zasilania 12V lub 24V oraz do taśmy LED. Następnie wystarczy jedynie pobrać aplikację mobilną ze sklepu Google Play lub App Store i sparować się ze sterownikiem za pomocą technologii Bluetooth lub Wi-Fi.

Sterownik LED CCT ZigBee

Twój kontroler LED CCT może być kompatybilny z większością systemów Smart Home dzięki pracy w standardzie ZigBee. Protokół ZigBe działa w zasięgu nawet 100 metrów, zapewniając przy tym stabilność łącza. Jest to najlepsze rozwiązanie w celu stworzenia rozbudowanego systemu sterowania oświetleniem. Sterownik LED CCT ZigBee jest kolejnym wariantem sterownika, który można wykorzystać do sterowania nowoczesnym oświetleniem LED. Sterowanie za pomocą ZigBee umożliwiają kontrolery Mi-Light z serii Z, które z wykorzystaniem odpowiedniej bramki pozwalają na bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony lub tablety. Wykorzystując sterownik LED CCT ZigBee, dzięki zastosowaniu aplikacji otrzymasz pełną kontrolę nad sterowanym oświetleniem. Będziesz mieć również znacznie więcej możliwości sterowania niż w przypadku standardowego pilota lub kontrolera dotykowego. Aplikacja mobilna pozwala na tworzenie różnych scenariuszy, a także zaprogramowanie indywidualnych harmonogramów pracy.

Sterowanie CCT Multi White – pilot, kontroler i aplikacja

Każdy dostępny w naszym sklepie sterownik LED CCT wymaga zastosowania odpowiedniego kontrolera. Sam sterownik CCT należy podłączyć między zasilaczem a taśmą LED. Służy on do bezpośrednio sterowania zainstalowanym oświetleniem, ale wymaga zastosowania odpowiedniego kontrolera. Pilot do LED lub sterownik dotykowy pozwoli Ci na bezprzewodowe sterowanie oświetleniem CCT. Poprzez komunikację radiową 2,4 GHz zasięg pilota sięga nawet 30 metrów, dzięki czemu jest to system wykorzystywany nie tylko w domach czy obiektach komercyjnych, ale również w instalacjach zewnętrznych. Sterownik LED CCT będziesz mógł obsługiwać niezależnie również z wykorzystaniem domowej sieci Wi-Fi lub protokołu ZigBee. Dedykowana aplikacja mobilna pozwoli Ci na swobodne sterowanie oświetleniem CCT, a także tworzenie harmonogramów pracy czy indywidualnych scenariuszy dla każdego pomieszczenia.