Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED RGBW Zestaw

Zestawy LED RGBW to komplety przeznaczone do instalacji wielokolorowego i nowoczesnego oświetlenia w Twoim domu, biurze lub firmie. Każdy zestaw LED RGBW jest złożony z taśmy LED w wersji Premium lub HIGHLIGHT, a także niezbędnych akcesoriów przeznaczonych do jej podłączenia i instalacji. W naszym asortymencie znajdzie zestawy LED RGBW w różnych mocach, wyposażone w taśmy LED o długości od 1 metra do 20 metrów. Do każdego z kompletów wybraliśmy indywidualnie zasilacz LED, który został dopasowany do mocy źródła światła, oraz sterownik pozwalający na płynną zmianę koloru światła. Każdy nasz zestaw LED RGBW dostępny jest w niższej cenie od zakupu poszczególnych produktów oddzielnie i składa się wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń markowych producentów.

Zestaw LED RGBW – zawartość

Każda nasza taśma LED RGBW w zestawie została wyposażona w niezbędne akcesoria do jej podłączania. We wszystkich kompletach prócz samego paska znajdziemy zasilacz LED razem z dedykowanym kontrolerem, który umożliwi Ci bezprzewodowe sterowanie oświetleniem LED. Zestawy LED RGBW zostały złożone z produktów najwyższej jakości, które zapewnią Ci długą i bezproblemową pracę oświetlenia. Jako źródło światła w zestawach mamy taśmy LED Premium i HIGHLIGHT, czyli paski wyposażone w markowe diody oraz potrójne podłoże PCB. Jako komponenty zasilające w zestawach występują dobrze znane na rynku zasilacze marki POS oraz Mean Well. Do sterowania taśmą LED, którą znajdziemy w zestawie, posłuży sterownik Mi-Light w postaci pilota i odbiornika, podłączanego po zasilaczu, a przed samym paskiem LED.

Taśma LED RGBW – Zestaw krok po kroku

  • Wybierz zestaw LED RGBW z taśmą o odpowiedniej długości i satysfakcjonującej Cię mocy.
  • Poczekaj na dostawę z hurtowni Mario-LED
  • Zamontuj dostarczoną taśmę LED na powierzchni dobrze odprowadzającej ciepła (zalecamy profile do taśm LED)
  • Zainstaluj odbiornik do taśmy LED (zachowując odpowiednią kolejność przewodów), a następnie zainstaluj zasilacz bezpośrednio do sterownika
  • Podłącz całość instalacji 230V, włącz swoje wielokolorowe oświetlenie i kontroluj je za pomocą bezprzewodowego pilota.

Zestawy LED RGBW – Premium i HIGHLIGHT

Głównym elementem zestawu RGBW jest oczywiście taśma LED, która ma ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o jasność i trwałość Twojego oświetlenia. Każdy nasz zestaw LED RGBW wyposażony został w profesjonalne taśmy LED z serii HIGHLIGHT lub Premium. Oznacza to, że wybierając zestawy LED RGBW w sklepie Mario-LED otrzymasz wyłącznie produkty z najwyższej półki, które znacznie przewyższają jakością najtańsze zamienniki. Oferowane taśmy LED w zestawach zostały wyposażone w markowe diody LED Epistar. Ich trwałość oraz jasność jest znacznie lepsza od innych diod nieznanych producentów. Zamontowane zostały one na potrójnym podłożu PCB, które zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła i znacząco wydłuża ich żywotność. Takie połączenie jest gwarancją długiej i bezproblemowej pracy Twojego oświetlenia zbudowanego z dostępnych w naszym sklepie zestawów RGBW.