Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik LED Wi-Fi

W dzisiejszych czasach coraz więcej urządzeń w naszym domu jest połączonych z internetem. Dlaczego więc nie kontrolować także oświetlenia za pomocą smartfona? Sterownik LED Wi-Fi to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfonie lub tablecie. W szerokiej ofercie sklepu Mario-LED znajdziesz różne modele kontrolerów współpracujących z aplikacją MiBoxer, Tuya SMART i Elegant. Oferujemy również dedykowane mostki Wi-Fi, które umożliwią Ci sparowanie z domową siecią internetu pozostałych, standardowych kontrolerów. Sterowanie LED Wi-Fi pozwoli Ci na stworzenie inteligentnego systemu oświetlenia w Twoim domu. Wybierz jeden z dostępnych w naszym sklepie sterowników, aby móc cieszyć się oświetleniem sterowanym za pomocą smartfona lub tabletu.

Sterowanie LED Wi-Fi – dedykowane aplikacje

Aplikacja mobilna do sterowania oświetleniem to dziś bardzo popularne i wygodne rozwiązanie stosowane w wielu projektach. Pozwala nam na pełną kontrolę nad taśmami LED czy innymi źródłami światła znajdującymi się w naszym domu, czy firmie. Sterowanie LED Wi-Fi nie wymaga również inwestycji w żaden dodatkowy kontroler, ale każdy system możesz doposażyć w standardowy włącznik ścienny lub pilot do LED. Dostępne aplikacje do sterowania oświetleniem LED przez sieć Wi-Fi są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Najpopularniejsza z nich to oczywiście Tuya SMART. Jest to system, który pozwala nie tylko zautomatyzować pracę oświetlenia, ale również kontrolować inne urządzenia w domu, takie jak pralka czy elektryczne rolety. Wśród dedykowanych rozwiązań, mamy również dostępną aplikację Mi-Boxer. Jest to system przeznaczony do sterowania produktami i źródłami światła firmy Mi-Light. Są to obecnie najczęściej stosowane sterowniki LED na rynku. Nie można zapomnieć także o aplikacji polskiego producenta firmy Elegant. Pozwala ona na sterowanie nie tylko standardowymi źródłami światła, ale również cyfrowymi taśmami i modułami LED.

Kontroler LED Wi-Fi jaki wybrać?

Jeśli szukasz sposobu na sterowanie oświetleniem LED Wi-Fi w swoim domu lub biurze, to nasze urządzenia idealnym rozwiązaniem. Sterownik LED Wi-Fi występuje w wielu wariantach, więc postaramy się przybliżyć Ci każdą z dostępnych w naszym sklepie opcji. Każdy producent sterowników LED Wi-Fi posiada swoją własną aplikację. Każda z nich jest bezpłatna i dostępna zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Za jej pomocą możemy m.in.: zmieniać barwę światła, regulować jego intensywność czy też zaprogramować harmonogram włączanie lub wyłączanie lamp. Dedykowane aplikacje pozwalają także na tworzenie różnych scenariuszy oświetleniowych przy użyciu kilku różnych źródeł światła. Pozwala to na ustawienie nastrojowej atmosfery poprzez ciepłe taśmy LED zainstalowane nad stołem czy podkreślić elementy dekoracyjne za pomocą wielokolorowej taśmy LED RGB zamontowanej na półce. Warto zwrócić uwagę również na to, że wiele urządzeń może być obsługiwanych przez jedną aplikację. To znacznie ułatwi życie użytkownikowi posiadającemu więcej niż jeden kontroler LED Wi-Fi w domu lub firmie.

Sterownik LED Wi-Fi – aplikacja Android i iOS

Wybierając sterownik LED W-Fi, powinniśmy zwrócić uwagę na jego kompatybilność z systemem operacyjnym w naszym smartfonie lub tablecie. Dostępne w naszym sklepie sterowniki Wi-Fi współpracują zarówno z telefonami z systemem Android i IOS. Oznacza to, że każdy nasz kontroler LED Wi-Fi jest na tyle uniwersalny, że można obsługiwać go za pomocą najpopularniejszych na rynku urządzeń. Przy decyzji odnośnie do modelu sterownika warto zwrócić uwagę również na obsługiwany przez niego rodzaj oświetlenia. W zależności od wybranego typu źródła światła powinieneś wybrać do niego sterownik LED RGB, RGBW, Mono lub RGB+CCT. Odpowiedni wybór kontrolera zaoferuje Ci możliwość nie tylko regulacji intensywności światła, ale również zmiany kolorów czy ustawienia indywidualnych harmonogramów. Kluczowe będzie także dopasowanie urządzenia do własnych potrzeb i preferencji. W przypadku rozbudowanych systemów automatyki domowej warto postawić na system Tuya SMART. MiBoxer doskonale sprawdza się w projektach opartych o źródła światła firmy Mi-Light. W przypadku chęci sterowania oświetleniem przez Wi-Fi zarówno standardowym, jak i cyfrowym oświetleniem – najlepszym wyborem będą sterowniki Elegant.