Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED SMD 3528

Taśmy LED 3528 to bardzo popularne paski LED, stosowane najczęściej do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz. W naszym asortymencie taśma LED 3528 występuje w wersji 60 diod/m i przeznaczona jest do zasilania prądem o napięciu 12V lub 24V. Taśmy 12V doskonale sprawdzą się w przypadku krótkich odcinków, natomiast taśma LED 24V jest najlepszym rozwiązaniem w długich liniach oświetleniowych. Taśmy LED SMD 3528 wyposażono w 60 diod/m, które dysponują maksymalną mocą 4,8W. Dostępne są one w różnych barwach światła, od standardowych białych, po kolory takie jak czerwony, niebieski, zielony, różowy, fioletowy czy żółty.

Taśmy LED 3528 w wersji Premium

Występujące w naszym sklepie taśmy LED 3528 to wersja Premium, co oznacza, że zostały wyposażone w wydajne diody LED, oraz podwójne podłoże PCB. Każda z oferowanych w naszym sklepie taśm LED została także wyposażona w taśmę klejącą 3M, która pozwoli Ci na jej szybki i sprawny montaż. Taśmy LED z serii Premium stanowią wyższy jakościowo zamiennik najtańszych, ekonomicznych pasków LED. Charakteryzują się dłuższą żywotnością, a także przy tym samym poborze mocy, generują znacznie jaśniejszy strumień świetlny. Wszystkie taśmy LED 3528 z serii Premium objęte są dwuletnią gwarancją. Każda partia jest sprawdzana w naszym laboratorium pod kątem zgodności ze specyfikacją. Każda taśma LED posiada deklarację zgodności CE i jest gwarancją niezawodności oraz najwyższej jakości.

Taśma LED 3528 do dekoracyjnego oświetlenia

Taśma LED SMD 3528 ze względu na swoją moc (4,8W/m) jest przeznaczona do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz. Doskonale sprawdzi się również jako światło nastrojowe lub pasek LED służący do podkreślenia architektury naszego pomieszczenia. Taśmy LED 3528 w zależności od wybranej barwy światła, są w stanie wygenerować strumień świetlny o sile około 240 lumenów. Jest to moc świetlna, która świetnie sprawdza się do dekoracji i nie powinniśmy wykorzystywać jej jako głównego bądź zadaniowego źródła światła. Każda taśma LED SMD 3528 idealnie sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne do wnętrza domu, architektoniczne czy reklamowe. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości diod LED są gwarancją długiej i bezproblemowej pracy.

Taśma LED SMD 3528 – barwy światła

Taśma LED 3528 stanowi typowo dekoracyjny pasek LED, który najczęściej nasi klienci wykorzystują do ozdobnego oświetlenia swoich domowych wnętrz. Taśmy LED SMD 3528 dostępne są w aż 4 odcieniach światła białego. W ciągłej sprzedaży oferujemy taśmy LED 3528 w barwie ciepłej 3000K, neutralnej 4000K i w dwóch odsłonach barwy zimnej: 6000K i 12500K. Tak szeroki asortyment białych taśm, sprawia, że każdy z naszych klientów bez problemu znajdzie pasek LED idealny do swojego wnętrza. Ponadto taśmy LED 3528 występują w różnych kolorach, przeznaczonych do efektownego oświetlenia wnętrz, ale również chętnie wykorzystywane są jako element brandingu w firmowym sklepie lub biurze. Taśma LED 3528 dostępna jest w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym, różowym, fioletowym czy żółtym.