Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Sterownik LED Mi Light (MiBoxer)

Oświetlenie LED cieszy się dziś coraz większą popularnością, a system Mi-Light umożliwi Ci sterowanie jednokolorowymi i wielokolorowymi źródłami światła. Sterowniki Mi-Light to obecnie najpopularniejsze urządzenia, które pozwolą Ci wykorzystać pełny potencjał taśm LED. Sterownik LED Mi-Light jest kontrolerem, który należy podłączyć bezpośrednio przed sterowanym źródłem światła. W zależności od wybranego modelu obsłuży on każdy rodzaj źródła światła 12V-24V, a także jednokolorowe lampy pod 230V. Łączy się on bezprzewodowo z pilotem lub kontrolerem ściennym (transmisja radiowa 2,4Ghz), a także umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą dedykowanej aplikacji MiBoxer. Sterowniki Mi-Light to najlepszy wybór do obsługi prostych systemów, jak i rozbudowanych projektów oświetleniowych.

Sterowniki Mi-Light – rodzaje i możliwości

Mi-Light jest nowoczesnym systemem sterowania umożliwiającym łatwą i wygodną kontrolę nad oświetleniem LED. Sterowniki Mi-Light pozwolą Ci nie tylko dostosować jasność czy kolor światła, ale również zaprogramować wiele automatycznych trybów czy harmonogramów pracy. Dzięki nim bez trudu dostosujesz oświetlenie do własnych potrzeb i preferencji.

Obecnie na rynku, dostępnych jest wiele rodzajów sterowników Mi-Light, które obsługują zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe oświetlenie. Do każdego typu instalacji mamy do wyboru kilka modeli sterowników i kontrolerów działających w systemie 1, 4 lub 8-strefowym. Sterowniki Mi-Light najczęściej występują w formie urządzeń, podłączanych bezpośrednio przed źródłem światła. Umożliwiają użytkownikom sterowanie nim za pomocą bezprzewodowego kontrolera, dzięki wykorzystaniu komunikacji radiowej o wysokiej częstotliwości. Sterownik LED Mi-Light występuje również w wersji Tuya SMART lub ZigBee. Oba te modele są kompatybilne z inteligentnymi systemami automatyki domowej. W sklepie Mario-LED znajdziesz najpopularniejsze sterowniki Mi-Light, które pozwolą Ci na obsługę każdej taśmy LED, a także innych źródeł światła. Są one wygodne oraz intuicyjne, przez co nie sprawiają żadnych trudności nowym, jak i doświadczonym już użytkownikom.

Mi Light sterownik do taśm LED

Sterownik Mi-Light to innowacyjne rozwiązanie, które zaoferuje Ci nowe możliwości obsługi oświetlenia w Twoim domu lub firmie. Z jego pomocą będziesz mógł stworzyć prosty, jak i rozbudowany system oświetleniowy dopasowany do własnych preferencji. Sterowniki Mi-Light najchętniej wykorzystywane są w instalacjach opartych o wielokolorowe taśmy LED RGB, RGBW i RGB+CCT. Doskonale sprawdzają się również w przypadku modeli jednokolorowych. Umożliwiają sterowanie wieloma źródłami światła jednocześnie, a także ich podział na indywidualnie kontrolowane strefy. Do każdej sekcji kontrolera należy wykorzystać przynajmniej jeden sterownik Mi-Light, ale będziesz mógł przypisać do niej także wiele innych źródeł światła.

Każdy produkt marki Mi-Light może być obsługiwany za pomocą pilota, kontrolera ściennego lub aplikacji mobilnej. W zależności od wybranego modelu urządzenia będzie on kompatybilny również z systemem Tuya Smart lub protokołem ZigBee 3.0. Ich zasięg dzięki komunikacji radiowej 2,4GHz wynosi nawet 30 metrów, a w przypadku sterowania ZigBee do 100 metrów. Oznacza to, że kontroler Mi-Light umożliwi Ci obsługę całego oświetlenia z jednego pomieszczenia w Twoim domu.

MiBoxer Mi Light – nowoczesny system sterowania

Mi-Light to uznana marka, która oferuje szeroki wybór sterowników LED o wielu możliwościach. Słynie ona z niezawodności, ale także umożliwia tworzenie rozbudowanych systemów oświetlenia niedużym kosztem. Sterownik LED firmy Mi-Light to sprawdzone urządzenie, które sprawdzi się w prostych, jak i zaawansowanych projektach. Z powodzeniem obsłuży każdy model taśmy LED 12V lub 24V, a także inne rodzaje źródeł światła z możliwością sterowania. Produkty MiBoxer i Mi Light stworzą nowoczesny system pozwalający na kontrolowanie kilku stref oświetlenia z jednego lub wielu różnych urządzeń. Można nim zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej, pilota lub sterownika dotykowego. Pozwala to na wygodne włączanie i wyłączenie oświetlenia, a także regulację jego jasności czy wybór barwy światła. Dzięki takim innowacyjnym rozwiązaniom marki MiBoxer możemy wprowadzić nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne sterowanie do naszego domu czy biura.