Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Mi Light RGB

Urządzenia Mi Light RGB przeznaczone są do obsługi wielokolorowego oświetlenia, zasilanego prądem o napięciu 12V-24V. Odbiornik RGB Mi-Light umożliwia wybór barwy światła i regulację jego intensywności za pomocą wielu dostępnych kontrolerów z serii MiBoxer. System Mi-Light umożliwi Ci sterowanie oświetleniem z wykorzystaniem pilota, sterownika ściennego lub darmowej aplikacji mobilnej. Wiele dostępnych w naszym asortymencie modeli urządzeń Mi Light RGB pozwoli zbudować system, który spełni Twoje indywidualne oczekiwania. W ciągłej sprzedaży oferujemy sterowniki w wersji Slim, ale także modele współpracujące z aplikacją Tuya SMART czy z systemem ZigBee 3.0. Są to wielostrefowe sterowniki RGB, które będziesz mógł podzielić na indywidualnie sterowane strefy, kontrolowane za pomocą jednego lub nawet kilku urządzeń.

Mi Light – kontroler taśm LED RGB

Sterownik Mi Light RGB jest odbiornikiem, który należy podłączyć między zasilaczem a źródłem światła. Z powodzeniem obsłuży wszystkie taśmy LED RGB zasilane prądem o napięciu 12V lub 24V. Wykorzystując jeden z odbiorników Mi Light RGB, będziesz w stanie swobodnie dostosować kolor i natężenie światła do indywidualnych preferencji oraz wymagań danego pomieszczenia. Mi Light RGB jest również łatwy i szybki w podłączeniu. Dzięki zastosowaniu złączy śrubowych, będziesz w stanie podłączyć go do instalacji bez korzystania ze skomplikowanych narzędzi. Warto również podkreślić, że sterownik RGB cechuje się kompatybilnością z innymi produktami marki Mi Light. Jeden kontroler pozwoli Ci na obsługę wielu rodzajów oświetlenia. Mogą być to nie tylko sterowniki z danego rodzaju instalacji, ale również inteligentne źródła światła firmy Mi Light.

Jeśli szukasz sprawdzonego i niezawodnego sposobu sterowania wielokolorowym oświetleniem sterownik Mi Light będzie najlepszym rozwiązaniem. Doskonale sprawdzą się w prostych, jak i rozbudowanych systemach oświetlenia, zapewniając możliwość komfortowego oraz intuicyjnego sterowania oświetleniem.

Sterownik LED Mi Light RGB – podłączenie i parowanie

Instalacja systemu Mi Light RGB jest bardzo prosta i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi czy większych umiejętności. Odbiornik Mi Light RGB wystarczy podłączyć między źródłem zasilania i taśmą LED. Następnie należy przeprowadzić proces parowania, aby móc cieszyć się pełnymi możliwościami sterowania oświetleniem. Sterownik RGB Mi Light można podłączyć za pomocą złączy śrubowych, natomiast sam proces synchronizacji z kontrolerem nie zajmie Ci więcej niż kilku minut. Parowanie systemu Mi Light RGB polega na przypisaniu danego odbiornika, do wybranej strefy na kontrolerze. Aby to zrobić, należy podłączyć zasilanie i w ciągu 3 pierwszych sekund, 3-krotnie nacisnąć przycisk wybranej strefy. Po poprawnym sparowaniu sterownika, źródło światła do niego podłączone powinno kilkukrotnie zamigać.

Mi Light RGB – system o wielu możliwościach

Sterowniki Mi Light RGB to nie tylko możliwość podstawowej kontroli oświetlenia, ale także wiele funkcji, które ułatwią Ci codzienne korzystanie z inteligentnych źródeł światła. Każdy odbiornik Mi Light RGB ma wiele wbudowanych funkcji, które pozwolą Ci na tworzenie dynamicznych efektów czy przejść kolorów. Wykorzystując do sterowania dedykowaną aplikację Mi Boxer lub Tuya SMART (w przypadku sterowników z serii W) będziesz mógł również zaprogramować indywidualny harmonogram pracy.

Odbiornik Mi Light RGB stanowi niezbędny element wielokolorowego systemu oświetlenia. To on umożliwia sterowanie taśmami LED za pośrednictwem kontrolera lub smartfona. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej i komunikacji radiowej 2,4 GHz będziesz mógł łatwo i wygodnie sterować oświetleniem za pomocą pilota, sterownika ściennego lub aplikacji mobilnej. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania oraz prostotę obsługi. System Mi Light RGB oferuje wiele możliwości dostosowania światła do własnych potrzeb oraz pozwala na stworzenie inteligentnego systemu oświetlenia niedużym kosztem.