Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Mi Light zestaw

Zestaw Mi Light to komplet pilot + sterownik przeznaczony do sterowania oświetleniem LED. Nasze zestawy przeznaczone są do obsługi źródeł światła zasilanych prądem o napięciu 12V i 24V. Składają się z pilota oraz sterownika, co pozwala na łatwe i intuicyjne zarządzanie oświetleniem. Sterownik z zestawu należy podłączyć między zasilaczem a źródłem światła. Pilot znajdujący się w komplecie jest już wstępnie sparowany z odbiornikiem i gotowy do sterowania Twoim oświetleniem. Wybierając zestaw Mi Light, decydujesz się na prosty i niezawodny komplet, który z powodzeniem sprawdzi się do obsługi jednokolorowych, jak i wielokolorowych taśm LED. Pilot radiowy pozwoli Ci na zdalną kontrolę nad Twoim oświetleniem, a dzięki komunikacji o wysokiej częstotliwości jego zasięg sięga aż 30 metrów.

Zestaw pilot + sterownik LED Mi Light

Gotowe zestawy do sterowania oświetleniem LED to idealne rozwiązanie, z którego będziesz mógł korzystać w domu lub firmie. Zestaw pilot + sterownik LED Mi Light całkowicie zastąpi tradycyjny włącznik. W zależności od wybranej instalacji umożliwi Ci swobodną regulację intensywności światła czy jego temperatury barwowej, a także wybór dowolnego koloru palety barw RGB. Ponadto każdy zestaw Mi Light ma zaprogramowane tryby automatyczne i sceny umożliwiające płynne przejścia między dowolnymi kolorami. Pilot i sterownik Mi Light to obecnie jeden z najlepszych i najpopularniejszych zestawów, który pozwala na obsługę każdej taśmy LED. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a dzięki dotykowym i manualnym przyciskom pozwala na szybką zmianę ustawień oświetlenia. Pilot dołączony do zestawu Mi Light zasilany jest dwoma bateriami AAA (brak w komplecie), natomiast odbiornik bez problemu można podłączyć między zasilaczem a taśmą LED z wykorzystaniem wbudowanych złączy śrubowych.

Sterownik LED z pilotem Mi Light

Zestaw Mi Light to kompletny sterownik przeznaczony do regulowania jasności światła, zmiany koloru czy też trybu działania. Pozwoli Ci na indywidualnie dopasowane oświetlenia do własnych preferencji oraz aktualnego nastroju. W naszym sklepie Mario LED dostępnych jest wiele rodzajów zestawów kompatybilnych z większością taśm LED występujących na rynku. Łatwa instalacja i obsługa sprawiają, że z podłączeniem i konfiguracją zestawu Mi Light poradzą sobie nawet osoby nieposiadające doświadczenia w tym zakresie. Zestaw Mi Light to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego sposobu na sterowanie taśmami LED. Komplet składa się z pilota i sterownika, dzięki którym dostosujesz oświetlenie do własnych potrzeb. Zaletami tego systemu są również jego wysoka jakość wykonania oraz długa żywotność. Sterowniki Mi Light są używane przez naszych klientów przez wiele lat i są znacznie trwalsze od konkurencyjnych urządzeń na rynku.

Pilot ze sterownikiem Mi Light

Zestaw pilot ze sterownikiem Mi Light to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad oświetleniem w swoim domu czy biurze. Bezprzewodowy pilot z kompletu pozwoli Ci na łatwą regulację jasności, koloru i trybu świecenia taśm LED. Sterownik LED z pilotem Mi Light umożliwia także tworzenie różnych scenariuszy świetlnych oraz włączanie automatycznych trybów świecenia. To wszystko pozwala na stworzenie idealnie dopasowanego oświetlenia w pomieszczeniu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Zestaw Mi Light jest prosty w obsłudze i montażu, dzięki czemu nawet osoby niezbyt biegłe technicznie poradzą sobie bez problemu. Wszystkie elementy kompletu są również solidne i trwałe, co gwarantuje długie lata ich użytkowania. Jeśli szukasz funkcjonalnego, łatwego w obsłudze i estetycznego rozwiązania do sterowania oświetleniem w domu lub biurze, zestaw LED Mi Light będzie idealnym wyborem dla Ciebie!