Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED SMD 2835

Taśmy LED 2835 to obecnie bardzo chętnie wybierany rodzaj pasków LED ze względu na wysoką wydajność świetlną i uniwersalność w zastosowaniu. Taśma LED 2835 została wyposażona w nowoczesny chip SMD, który wyróżnia się na rynku pasków LED wysoką wydajnością przy jednocześnie niskim zużyciu prądu. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie taśmy LED 2835 dostępne są w mocy od 4,8W/m do aż 20W/m i mogą być wyposażone i mogą być wyposażone w 60 diod/m lub 120 diod/m. W sprzedaży mamy wersje przeznaczone do instalacji wewnętrznych – IP20 oraz wodoodporne taśmy LED IP65, które doskonale poradzą sobie w instalacjach zewnętrznych i łazienkach.

Taśmy LED 2835

Taśma LED SMD 2835 została wyposażona w nowoczesny chip LED, stanowiący zamiennik dekoracyjnej taśmy 3528 o znacznie lepszych parametrach świetlnych. Taśmy LED 2835 są w stanie wygenerować znacznie wyższy strumień świetlny, przy zachowaniu jednocześnie niskiego poboru mocy. W naszym sklepie internetowym dostępne są taśmy LED 2835 w wersji Premium oraz HIGHLIGHT. Taśma LED 2835 Premium to pasek LED z 2-letnią gwarancją, który stanowi odpowiedź na najtańsze na rynku taśmy LED. Przy zachowaniu odpowiednio niskiej ceny, znacząco przewyższa inne jakością wykonania i swoimi parametrami inne ekonomiczne paski Ledowe. Taśmy LED 2835 HIGHLIGHT to w pełni profesjonalne produkty, na które udzielamy aż 3-letniej gwarancji. Wszystkie taśmy LED profesjonalne dostępne w naszym asortymencie to najwyższa jakość wykonana, potrójne podłoże PCB i markowe diody LED EPISTAR.

Taśma LED 2835 – najbardziej uniwersalna

Taśmy LED 2835 to obecnie jedne z najbardziej uniwersalnych pasków LED o wszechstronnym zastosowaniu. Taśma LED 2835 dostępne jest w trzech standardowych barwach światła – ciepłej, neutralnej i zimnej. Są to najpopularniejsze barwy stosowane do dekoracji, dodatkowego podświetlenia bądź jako światło zadaniowe lub oświetlenie główne. Taśmy LED SMD2835 występują również w aż 6 mocach, w zależności od rodzaju zastosowanej diody oraz ich ilości na metrze bieżącym. Typowo dekoracyjne taśmy LED 2835 to te o mocy 4,8W/m, 6W/m oraz 7,2W/m. Są one najczęściej stosowane jako element ozdobny lub podświetlenie dekoracji w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznym. Taśma LED 2835 o mocy 12W/m, 14,4W/m i 20W/m to już mocniejsze paski Ledowe, które najczęściej wykorzystywane są jako dodatkowe źródło światła. Nasi klienci najczęściej wykorzystują je do oświetlenia sufitów podwieszanych, ścian i mebli, a nawet jako główne źródło światła.

Taśma LED 2835 – jaki zasilacz?

Taśmy LED 2835 dostępne są w wielu różnych mocach, dlatego niezwykle ważny jest wybór do nich odpowiedniego zasilacza. Pierwsze, na co powinniśmy zwrócić uwagę to napięcie zasilające. Taśma LED 2835 może być przeznaczona do pracy z prądem o napięciu 12V lub 24V, a zasilacz LED do takiej taśmy powinien być odpowiednio o tym samym napięciu wyjściowym. Następnym krokiem jest wybór klasy szczelności zasilacza. W przypadku instalacji wewnętrznej możemy zdecydować się na dowolny komponent, natomiast w przypadku podłączenia Ledów w łazience lub na zewnątrz, wybierać powinniśmy jedynie zasilacze hermetyczne o klasie szczelności minimum IP65. Ostatnim krokiem będzie wybór mocy, jaką powinien dysponować zasilacz przeznaczony do podłączenia naszej taśmy LED 2835. W zależności od modelu taśmy, na który się ostatecznie zdecydujemy, każdy wybrany przez nas zasilacz powinien mieć przynajmniej 10% zapasu mocy w porównaniu do maksymalnej poboru całej podłączonej przez nas instalacji oświetleniowej.