Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Zestawy taśm LED

Zestaw taśmy LED to produkt kompletny przeznaczony do stworzenia efektownego oświetlenia sterowanego pilotem lub sterownikiem naściennym. Taśmy LED w zestawach doskonale sprawdzą się do oryginalnego zaaranżowania każdego wnętrza. Ich odpowiedni montaż stworzy nam funkcjonalne i nowoczesne podświetlenie pomieszczenia. Zestawy taśm LED to gotowe komplety, w których każdy z ich elementów pozwoli zbudować Ci swój własny system inteligentnego oświetlenia z możliwością zmiany koloru światła lub jego jasności. W naszym asortymencie oferujemy zestawy złożone z profesjonalnych taśm LED, wytrzymałych zasilaczy i przystosowanych do nich sterowników. Decydując się na taśmy Ledowe w zestawie, otrzymasz kompletne produkty w jeszcze niższej, bardziej atrakcyjnej cenie.

Taśmy LED zestaw ze sterownikiem i zasilaczem

Taśmy Ledowe w zestawie to kompletne systemy oświetlenia, w skład których wchodzą taśmy LED RGB lub taśmy LED RGBW. W swoim sklepie oferujemy również zestaw taśmy LED z produktami cyfrowymi, które umożliwiają indywidualne sterowanie każdej sekcji paska LED. Wybierając zestaw taśmy LED, prócz źródła światła otrzymujesz zasilacz o odpowiedniej mocy, przeznaczony do podłączenia Twojej instalacji oświetleniowej. Zasilacze LED dobrane przez nas do zestawów są odpowiednie do pracy z danym kompletem pod względem mocy i napięcia zasilającego. Podobnie jest w przypadku systemu sterowania, który dołączamy do danego zestawu. Sterownik LED znajdujący się w danym komplecie jest kompatybilny z wybraną taśmą LED oraz w pełni wystarczający do pracy z mocą podłączonej do niego instalacji oświetleniowej, która znajduje się w danym komplecie.

Taśmy Ledowe zestawy HIGHLIGHT

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle funkcjonalne zestawy LED, wykorzystujące najnowszą technologię oświetleniową. Dostępne zestawy taśm LED składają się wyłącznie ze sprawdzonych produktów najwyższej jakości. Taśmy LED to produkty pochodzące z serii HIGHLIGHT, czyli paski LED o potrójnym podłożu PCB, wyposażone w diody renomowanej marki Epistar. Do zestawów przeznaczone są markowe zasilacze Mean Well oraz POS. Wśród systemów sterowania w kompletach dominują niezawodne sterowniki Mi-Light oraz kontrolery polskiego producenta firmy Elegant. Połączenie tych produktów sprawia, że każdy zestaw taśm LED znajdujący się w naszym asortymencie to trwały i bezawaryjny komplet, który świetnie sprawdza się wśród wielu naszych klientów. Jeśli potrzebujesz indywidualnego zestawu taśm LED, skontaktuj się z działem handlowym MARIO-LED, a nasz pracownik skompletuje produkty dla Twojej instalacji oświetleniowej.

Zestaw taśmy LED dla każdego klienta

Komplety i zestawy taśm LED są idealnym rozwiązaniem do zbudowania efektownej instalacji oświetlenia wnętrz. Taśmy LED znajdujące się w zestawach możemy zamontować na ścianach, sufitach czy innych powierzchniach, tworząc funkcjonalne i indywidualne podświetlenie wybranego pomieszczenia. Nasze zestawy taśm LED to kompletne systemy świetlne, które umożliwiają Ci zbudowanie nawet bardzo wymagających koncepcji oświetleniowych. Będą one idealnym wyborem nie tylko w prostych rozwiązaniach, ale również w rozbudowanych systemach. Oferowane taśmy LED w zestawach dostępne są w różnych wariantach mocy, wersji i długości, dlatego korzystając z produktów naszego asortymentu, z łatwością dobierzesz produkty idealne do Twojej aranżacji oświetleniowej.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie zestawy taśm LED wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz dużymi możliwościami dopasowania ich do własnych potrzeb. Zestaw taśmy LED to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego rozwiązania, które pozwoli na stworzenie efektownego i przytulnego oświetlenia domowego wnętrza.