Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Mi Light RGB+CCT

Nowoczesna technologia LED pozwoliła zaprojektować diody, które emitować dowolny kolor palety RGB i światło białe z możliwością regulacji temperatury CCT. Każde źródło światła tego typu wymaga zastosowania odpowiedniego sterownika, który będzie regulował jego pracę. Do najpopularniejszych systemów sterowania tego typu oświetleniem z pewnością możemy zaliczyć sterowniki Mi Light RGB+CCT. Umożliwiają one swobodną i płynną zmianę koloru świecenia, ale także pozwalają regulować jego temperaturę barwową czy intensywność świecenia. Do ogromnych zalet tego systemu Mi Light RGB+CCT możemy zaliczyć również wiele wbudowanych automatycznych efektów świetlnych, jak i możliwość podziału oświetlenia na indywidualnie sterowane strefy.

Sterownik Mi Light RGB+CCT

Odbiornik Mi Light RGB+CCT to urządzenie, przeznaczone do sterowania wielokolorowym oświetleniem LED. Podłączamy je między źródłem światła i zasilaczem przy pomocy złączy śrubowych. Sterownik Mi Light RGB+CCT obsługuje oświetlenie zasilane prądem o napięciu 12V lub 24V. Z powodzeniem możemy podłączyć do niego wszystkie taśmy LED RGB+CCT występujące w ofercie naszego sklepu. Dzięki dużej ilości wyjść jest on kompatybilny również z oświetleniem RGB i RGBW. Każde urządzenie Mi Light RGB+CCT jest jednostką sterującą wymagającą wykorzystania dodatkowego kontrolera. W przypadku standardowego pilota lub kontrolera ściennego komunikuje się on poprzez transmisję radiową o wysokiej częstotliwości – 2,4GHz. Sterownik LED RGB+CCT może połączyć się również z siecią Wi-Fi, dzięki czemu będziemy mieć możliwość obsługi oświetlenia z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Kontroler RGB CCT Mi Light – zdalne sterowanie oświetleniem

Korzystając z systemu Mi Light RGB+CCT będziesz mieć możliwość regulowania koloru światła, jego temperatury, a także intensywności za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Jest to urządzenie stanowiące najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoim oświetleniem. Dzięki bezprzewodowej łączności z pilotem lub smartfonem pozwoli Ci w prosty i intuicyjny sposób zmienić dowolne ustawienia Twojego oświetlenia. Jednym z największych atutów systemu Mi Light RGB+CCT jest kompatybilność wielu urządzeń. Każdy z kontrolerów pozwoli Ci na obsługę więcej niż jednego sterownika, a dostępne są również piloty z możliwości podziału oświetlenia aż na 8 indywidualnie sterowanych sekcji. Ponadto każdy sterownik Mi Light RGB+CCT to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które słynie ze swojej niezawodności. Odbiorniki pracują bezawaryjnie przez wiele lat, zapewniając komfort i wygodę korzystania z nowoczesnego oświetlenia.

Sterownik Mi Light do LED RGB+CCT

Szukając sprawdzonego systemu sterowania oraz solidnych urządzeń z pewnością powinieneś wybrać sterowniki z serii Mi Light RGB+CCT. Są one łatwe w instalacji i intuicyjne w obsłudze, a także pozwalają na swobodne dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oferują również znacznie więcej możliwości od sterowników radiowych konkurencyjnych firm. Urządzenia Mi Light RGB+CCT możesz dowolnie łączyć, tworząc strefy oświetlenia, kontrolowane zamiennie za pomocą pilota, kontrolera ściennego lub aplikacji mobilnej. Doskonale sprawdzą się do budowy prostych i rozbudowanych systemów wielokolorowego oświetlenia. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz sterowniki przeznaczone do obsługi pilotem radiowym, ale także kompatybilne z protokołem ZigBee 3.0 (model Z) i aplikacją Tuya SMART (model W).