Taśma LED RGB 24V 24W HIGHLIGHT 120xSMD3535 - 1 metr
Taśma LED RGB 24V 24W HIGHLIGHT 120xSMD3535 – 1 metr

44,00 

44,00 

Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Taśma LED RGB 24V 24W HIGHLIGHT 120xSMD3535 – 1 metr

44,00 

Mocna, wydajna i gęsta taśma LED RGB 24V HIGHLIGHT wyposażona w aż 120 diod/m. Gwarancja jasnego i efektownego podświetlenia wnętrz. Pasek LED w wersji profesjonalnej, z 3-letnią gwarancją.

Zapytaj o produkt
Kontakt hurtowy
EAN: 5905141720228 SKU: ML-0228 Kategorie: ,

Taśma LED RGB 24V 24W HIGHLIGHT 120xSMD3535

Mocna i wydajna taśma LED RGB 24V o mocy 24W wyposażona w diody SMD 3535. Doskonała propozycja do efektownego oświetlenia wnętrz pomieszczeń. Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie sufitowe lub do podświetlania poszczególnych elementów wyposażenia, takich jak wystawy sklepowe, lady recepcyjne, schody itp. Taśma LED RGB 24V 24W/m została wyposażona w aż 120 diod/m, a odpowiednie ich rozmieszczenie pozwoli osiągnąć nieprzerwany i w pełni jednolity strumień świetlny z wykorzystaniem profilu z mlecznym kloszem. Oferowana taśma LED 24V w wersji HIGHLIGHT to również potrójne podłoże PCB, dzięki czemu przy tak wysokiej mocy, zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła z diod LED. Zasilanie 24V pozwoli nam podłączyć aż 10 metrów taśmy LED w jednym ciągu, a wysoka jakość zastosowanych komponentów sprawia, że nasz pasek LED będzie mógł pracować nawet przez całą dobę.

Taśma LED RGB 24V 24W HIGHLIGHT 120xSMD3535

Cena dotyczy 1 metra taśmy LED. Przewody przyłączeniowe należy przylutować we własnym zakresie.

Dlaczego warto wybierać profesjonalne taśmy LED?

Wydajność, wytrzymałość, moc, żywotność, to cechy, które sprawiają, że profesjonalne taśmy LED są niezwykle skuteczne. Są to produkty sprawdzone i przetestowane pod kątem jakości i żywotności. To m.in. te cechy wyróżniają profesjonalne taśmy od ich najtańszych zamienników. Taśmy LED profesjonalne charakteryzują się ponad dwukrotnie dłuższą żywotnością od taśm ekonomicznych, czyli aż ok. 50 000 godzin pracy, oraz większym, nawet dwukrotnie strumieniem świetlnym przy zachowaniu tej samej mocy taśmy. Wyselekcjonowanie diod pozwala na uzyskanie jednolitej barwy na całej długości taśmy (+- 5 %). Taśma świetnie sprawdzi się w domach, miejscach komercyjnych i obiektach publicznych, oraz wszędzie tam, gdzie będzie musiała pracować przez całą dobę.

Do czego można wykorzystać taśmy LED?

Taśma LED to obecnie niezwykle popularne, liniowe źródło światła wykorzystywane jako dekoracyjne lub główne oświetlenie. Paski LED doskonale sprawdzają się w sufitach podwieszanych, do oświetlenia ścian, mebli, schodów, a także wersje wodoodporne w instalacjach zewnętrznych. Taśmy LED są obecnie na tyle uniwersalne, że ich spektrum zastosowań jest nieograniczone. Będziemy mogli zastosować je równie dobrze w oświetleniu domowych, jak i komercyjnych, czy stworzyć razem z nimi lampę, z wykorzystaniem profili aluminiowych.

HIGHLIGHT

Taśma LED w wersji HIGHLIGHT to najwyższa jakość potwierdzona w warunkach laboratoryjnych. Taśma zbudowana jest z wyselekcjonowanych diod LED i wyposażona w potrójny podkład PCB, przez co jej żywotność sięga nawet 50000h.

Highlight

Zasilanie 24V

Taśma LED 24V to wyższe napięcie zasilające i niższe jego spadki w porównaniu z taśmą 12V. Taśmy 24V doskonale sprawdzą się w instalacjach szeregowych, pozwalając podłączenie długich odcinków LED.

Zasilanie 24V

Potrójny podkład PCB

Zastosowanie potrójnego podkładu PCB w połączeniu z grubymi miedzianymi ścieżkami sprawiło, że ciepło wytwarzane przez diody LED rozkłada się po całej powierzchni taśmy a im niższa temperatura jej pracy, tym dłuższa żywotność.

Podkład PCB

Taśma klejąca 3M

Wykorzystanie trwałej i mocno przylegającej do podłoża taśmy klejącej 3M, gwarantuje stabilność montażu do każdego rodzaju powierzchni. Zalecamy montaż pasków wyłącznie w dedykowanych do nich profilach do taśm LED.

Taśma klejąca 3M

Markowe diody LED

Wyselekcjonowane, markowe diody LED emitują znacznie więcej światła niż ich tańsze zamienniki. Diody montowane w naszych taśmach LED to gwarancja wysokiej wydajności świetlnej i trwałości marki EPISTAR.

Wyselekcjonowane diody LED

Gwarancja 3 lata

Będąc pewnym wysokiej jakości naszych produktów, udzielamy na nie aż 3-letniej gwarancji. Nasze taśmy LED zostały wykonane z najwyższą dbałością, a ich żywotność sięga nawet 50000 godzin.

3 lata gwarancji

Jak wybrać zasilacz do taśmy LED?

Podłączenie taśmy LED do źródła prądu wymaga zastosowania zasilacza o odpowiedniej mocy. Głównym zadaniem zasilacza jest dostosowanie napięcia do wymagań taśmy LED, którą będziemy chcieli podłączyć. Sam zasilacz powinien mieć zawsze takie samo napięcie jak taśma, a jego moc należy pomnożyć przez liczbę metrów paska, którą chcemy podłączyć i dodać około 10% zapasu mocy.

Sterowanie taśmą LED

Taśmy LED to uniwersalne produkty oświetleniowe, którymi będziemy mogli sterować przy użyciu pilota, sterownika naściennego czy aplikacji na smartfonie. Wybierając system sterowania do Twojej taśmy LED, będziesz potrzebował sterownika, który podłączysz między zasilaczem a samym paskiem, oraz odpowiedniego kontrolera. W asortymencie naszego sklepu skompletujesz cały zestaw do sterowania Twoim nowoczesnym oświetleniem.

Montaż w profilu aluminiowym

Decydując się na montaż taśmy LED w profilu aluminiowym, zapewniasz jej odpowiednie podłoże montażowe, które skutecznie odprowadza ciepło. Profile doskonale współpracują z taśmami LED, zapewniając im dłuższą żywotność, ale także zwiększając ich spektrum zastosowań.

Napięcie 24V
Moc 24W
Ilość LED [1m] 120
Podłoże potrójny podkład PCB
Strumień świetlny [1m] 1300lm
Temperatura barwy światła RGB wielokolorowa
Sekcja cięcia co 5cm (6 diod)
Typ diody SMD 3535
Szerokość taśmy 10mm
Stopień ochrony IP20