Cyfrowe oświetlenie LED – Sklep

Cyfrowe oświetlenie LED, zwane też taśmami cyfrowymi LED oraz wężami ledowymi to nowość na naszym rodzimym rynku. Każda z sekcji kolorowych diod posiada własny mikroprocesor, co umożliwia sterowanie nimi w sposób zupełnie od siebie niezależny. Wprowadzenie tego rozwiązania daje ogromne możliwości w dziedzinie programowania oświetlenia zgodnie z konkretnymi potrzebami i wymaganiami. Wykorzystując taśmy cyfrowe LED możesz oświetlać wnętrza na różne sposoby. Stworzenie kolorowego napisu, wzoru, a nawet prostego obrazka właśnie stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – a wszystko dzięki nowatorskiej technologii.

Cyfrowe oświetlenie LED posiada wbudowany czujnik dźwięku. Jego zadaniem jest określenie rytmu, w jakim płynie puszczana muzyka, a następnie dostosowanie oświetlenia do jej tempa i intensywności. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju klubach, dyskotekach i na salach weselnych. Proste, a zarazem efektowne światełka nadają imprezie niezapomnianego klimatu i z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne, ostre oświetlenie.

Cyfrowe taśmy LED – jeden produkt, wiele możliwości

Cyfrowe oświetlenie LED to innowacja, która pozwala na uzyskanie ogromnej ilości efektów świetlnych przy użyciu tylko jednej taśmy LED. Różnorodność kolorów, intensywności i szybkości świecenia daje niemal nieograniczone możliwości ich zaadaptowania. Cyfrowe oświetlenie LED sprawdzi się w każdym wnętrzu, nadając mu nowoczesnego wyglądu i drapieżnego charakteru.

Jakie efekty możesz uzyskać z cyfrową taśmą LED?

  • statyczne i dynamiczne oświetlenie,
  • płynna zmiana kolorów (efekt „przepływającej rzeki”),
  • wzajemne przenikanie się barw,
  • rozbiegane światło,
  • naprzemienne rozjaśnianie i ściemnianie różnych
  • części,
  • efekt wielobarwnej tęczy.

Węże ledowe – rozwiązanie dla każdego

Cyfrowe oświetlenie LED świetnie sprawdzi się w domowych warunkach, ożywiając wnętrze nudnego salonu czy niewielkiego pokoju. Świetnie wygląda ono zwłaszcza w zestawieniu z podwieszanym sufitem oraz jako oświetlenie, montowane pod każdym ze stopni schodów. Za pomocą cyfrowo sterowanych taśm LED możesz oświetlić niemal każdy fragment Twojego domu w każdym z pomieszczeń, w tym również kuchni oraz łazience.

Oświetlenie tego typu może być stosowane zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Nasze węże ledowe są dobrze zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych oraz wilgoci. Dzięki temu możesz spokojnie umieścić je na zewnętrznej fasadzie swojego domu, baru czy sali weselnej. Element ten z pewnością wyróżni budynek spośród innych i będzie stanowić ciekawe udogodnienie, przy okazji świetnie komponując się z resztą zdobień. Cyfrowe oświetlenie LED może być montowane również w mniej oczywistych miejscach, jak na przykład łódka, jacht czy motorówka.