Zapytanie hurtowe


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zapytanie o produkt


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Strona główna

Mario-LED – Twój dystrybutor oświetlenia LED

Sklep i hurtownia z oświetleniem LED – Mario-LED funkcjonuje od wielu lat i zdobywa coraz większe doświadczenie, jak i grono klientów na współczesnym rynku oświetleniowym. Jesteśmy specjalistami w branży i codziennie staramy się zaspokajać wymagające potrzeby klientów i sprostać każdemu postawionemu wyzwaniu. Oświetlenie LED nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w podwarszawskim Józefowie natomiast nasza działalność ma zasięg ogólnokrajowy.

[ux_slider]

[ux_banner height=”50%” bg=”10586″ bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.2)”]

[text_box style=”circle” width=”31″ width__sm=”60″ padding=”30px 30px 30px 30px” position_x=”5″ position_y=”50″ bg=”rgba(30, 115, 190, 0.92)” depth=”3″]

taśmy CYFROWE

Nowa jakość i jeszcze większe możliwości

[button text=”Sprawdź” size=”larger” radius=”99″ link=”https://marioled.pl/tasma-led-cyfrowa/”]

[/text_box]

[/ux_banner]

[/ux_slider]

Importer oświetlenia LED

Jesteśmy bezpośrednim importerem profesjonalnego oświetlenia LED. W swojej szerokiej i zróżnicowanej ofercie proponujemy, przede wszystkim asortyment oparty na wykorzystaniu wysokowydajnych diod LED. W ciągłej sprzedaży oferujemy szeroką gamę profesjonalnych taśm LED, wraz z profilami do ich montażu. Jesteśmy również dystrybutorem polskich sterowników LED, jak i również innych najpopularniejszych modeli na rynki. W naszym asortymencie znajdą Państwo również zasilacze LED, które świetnie sprawdzą się do podłączenia naszych komponentów oświetleniowych. W naszej hurtowni LED znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia funkcjonalnego i nowoczesnego systemu oświetlenia domu czy przedsiębiorstwa.

[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_image_box img=”7335″ image_width=”70″ image_size=”medium” text_padding=”10px 0px 0px 0px”]

Bezpośredni importer LED

Jesteśmy bezpośrednim importerem najwyższej jakości produktów LED. Gwarancja do 36 miesięcy.

[/ux_image_box]

[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_image_box img=”7333″ image_width=”70″ image_size=”medium” text_padding=”10px 0px 0px 0px”]

Polski system sterowania

Oferujemy innowacyjny na rynku system sterowania, stworzony przez polskich programistów.

[/ux_image_box]

[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_image_box img=”7336″ image_width=”70″ image_size=”medium” text_padding=”10px 0px 0px 0px”]

Dostosowanie pod klienta

Każdy z oferowanych  produktów możemy dostosować pod indywidualne zamówienie klienta.

[/ux_image_box]

Najwyższa jakość oferowanych produktów LED

Nasze produkty są najwyższej jakości, o czym świadczą certyfikaty CE oznaczające, że spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dodatkowo zapewniamy szybką realizację zamówień, a na wszystkie produkty udzielamy gwarancji na okres do 36 miesięcy. Produkty zakupione w naszym sklepie są gwarancją najwyższej jakości i pracują latami bezawaryjnie. Oferujemy również profesjonalne doradztwo na etapie planowania przyszłej instalacji. Zachęcamy do wysyłania wszelkiego rodzaju zapytań dotyczących naszych produktów czy też usług profesjonalnego montażu oświetlenia LED.

[follow align=”center” facebook=”https://www.facebook.com/marioled.waw/” googleplus=”https://plus.google.com/u/0/103949700643424522943″ youtube=”https://www.youtube.com/channel/UCVqFJOZn7yCsponABBmmQPw”]