Firma Mario-Led zajmuję się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem produktów LED dla domu i przemysłu

Firmę założyłem 3 lata temu. Pracowałem w hurtowni elektrycznej 10 lat gdzie zdobyłem bardzo duże doświadczenie na temat oświetlenia. Oświetleniem LED interesowałem się od początku powstania technologii dzięki czemu mam dużą wiedzę w temacie. Osobiście przeprowadziłem wiele montaży na produktach LED co pozwoliło zdobyć mi zdobyć doświadczenie praktyczne które jest najważniejsze w tej dziedzinie.
Służę profesjonalnym doradztwem oraz pomagam indywidualnie klientom dobrać optymalne rozwiązanie które spełnić ich oczekiwania. Klient nie musi posiadać żadnej wiedzy w temacie to my dobieramy wszystkie komponenty dla prawidłowego działania. Oferujemy przygotowanie gotowych zestawów tak aby każdy z klientów mógł podłączyć oświetlenie który nie ma wiedzy na temat oświetlenia LED.

Oferujemy pomoc pozakupową jeśli jest wymagana. Uczciwość w branży jest dla mnie bardzo ważna dlatego nie naciągamy klientów a dopasowujemy optymalne rozwiązania, klient zawsze oczywiście decyduję ale zadowolenie klienta z nabytych produktów jest dla nas bardzo ważna. Gwarancją rzetelności jest prowadzony przeze mnie sklepu allegro na którym jest 100 pozytywnych komentarzy.

Od dwóch lat zajmujemy się technologią cyfrową LED która daję nowe możliwości w dziedzinie LED. Jesteśmy producentem sterowników cyfrowych oraz zajmujemy się programowaniem pod indywidualne zamówienie klienta. Oświetlenie led nie ma dla nas tajemnic, rozwiązania jakie proponujemy są nieosiągalne dla konkurencji. Jeśli traficie Państwo do naszego sklepu gwarantujemy fachową wykwalifikowaną kadrę od strony technicznej i praktycznej. Uczciwość, rzetelność wiedza, kompetencja, rozwiązania nieznane konkurencji oraz wdrażanie przez nas nowych rozwiązań to gwarant udanych zakupów w mojej firmie.

Mario LED oświetlenie LED